Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy labrador...

Mennyibe kerül egy labrador kölyökkutya a Gyöngyös Szépe Labikennel-nél?

Figyelt kérdés
Írtam e-mailt körülbelül 1 hónappal ezelőtt a tulajnak, de nem írt vissza. :(
2011. aug. 26. 17:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem inkább hívd fel és ne e-mailt írj a telefonon hamarabb utol lehet érni..mert lehet hogy elromlott a gépe és nem tudta az e-mait megnézni vagy vmi..a telefon általában mindig nála kell hogy legyen..jártam én is így e-mailt küldözgettem mert akartam venni egy fényképezőt jó árban volt e-mailt küldtem hogy megvenném a gépet mire vissza írt azt hogy sajnos már eladta..máskor nem e-mailt írok hanem hívok....mondjuk lehet lesznek itt olyanok akik megtudják mondani mennyibe kerül egy kutyus..
2011. aug. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

[link]

Ezt a hirdetést az a tulaj rakta ki. És csak 35.000 Ft. Ha ilyen jól adja még mostanság is akkor tiszta királyság.

Voltam a honlapon is és törzskönyv meg minden megvan. Talán csak azért ilyen olcsó, mert nem versenyezik velük.

2011. aug. 26. 18:22
 3/11 anonim ***** válasza:
Valószínű ezt a kölyköt azért adja ennyiért mert a nyakán maradt. Ám nekem sántít az egész: mi az h csak 2 oltással adja? 5 hónapos korára már az egész oltási programot meg kellett volna kapnia. És vajon miért nem azt írja, h a kiskutya törzskönyves, miért csak azt h a szülők azok....gondolom tk nincs. És a szűréseket meg se említi... Én ezt meggondolnám.
2011. aug. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát majd utánaszimatolok még ennek a kennelnek. Csak azért lenne jó, mert közel van, meg nem olyan drága. Sajnos a szüleim álmukban sem mondják azt hogy kiadnak 100.000 ft-ot egy kutyára. :(
2011. aug. 26. 18:34
 5/11 A kérdező kommentje:
Attól függetlenül, hogy én is hozzájárulnék.
2011. aug. 26. 18:35
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát én egész biztosan nem vennék innen kutyát. A hirdetésben szó sincs arról, hogy a kölyköknek is lenne törzskönyvük, chipjük, szóval valószínűleg nincs is, az is elég gáz, hogy 5 hónapos kölyköknek 2 oltása van csak meg, ezzel az életüket is veszélyeztette, de feltételezem szocializálva, utcára kivíve sem voltak. Számomra ez bőven kimeríti az egyszerű szaporító fogalmát.

Én a helyedben még gyűjtögetnék egy kicsit, 60-70 ezer forintért már tudsz törzskönyves(azaz fajtatiszta), egészséges(szűrt szülőkkel rendelkező) labradort venni.

2011. aug. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

60.000-70.000-ért sehol sem találtam. Egy személy írt vissza konkrétan. Náluk 100.000 egy kutya.

Aztán visszaírt egy másik csaj is.

Ezt írtam neki:

Tisztelt címzett!


Érdeklődnék fajtatiszta labrador kölyökről.

A közeljövőben szeretnék egy kölyköt.

Ő lenne az első kutyám. Úgy gondolom, és mások is ajánlották a labrador első kutyának.

A kutyának tökéletes helyet biztosítanék, ami egy hatalmas udvart tartalmaz. Valamint sok-sok törődést...

Szeretném megkérdezni milyen árban vannak?!


Várom mihamarabbi válaszát.



Üdvözlettel.: X Y


És ezt írta vissza:

"Kedves Tenyésztőtársaim"!


Ha bármilyen információt szeretnétek megtudni a kennelemről, kutyáimról (amik nem elérhetőek nyilvánosan), de ahogy látom leginkább a kölykök áráról, keressetek meg személyeteket felvállalva, mert ez így elég kispályás próbálkozás...


X


Mégis miért írt vissza ilyen modortalanul? Nem értek a kutyák árához, ezért valakitől meg kell kérdeznem. Nem fogok odamenni anélkül, hogy nem tudom mibe fáj a kutya. :(

2011. aug. 26. 20:24
 8/11 anonim ***** válasza:
Sokkal hatásosabb, ha inkább felhívod őket, úgy sokkal komolyabb érdeklődőnek tűnsz és úgy biztos nem arra fog gondolni, hogy csak az árra vagy kíváncsi.
2011. aug. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
5 hónapos kutyának már rég meg kellett hogy legyen az összes oltása..a mi kutyánk jövő héten lesz 3 hónapos és akkor kapja meg a 3.oltását..szóval szerintem ez nem vmi megbízható...
2011. aug. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát így hogy mondjátok. Valóban nem a legjobb döntés.
2011. aug. 28. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!