Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik ez a kutya? Többi lent, .

Melyik ez a kutya? Többi lent, .

Figyelt kérdés
Tekintélyt parancsoló, szép, nyugodt, de nem lusta!! Lehet vele labdázni, játszani, megvéd, ha úgy alakul. Az idegeneket megugatja, és nem engedi be. Lehetőleg nagytestű. Jól kijön kutyákkal. Melyik fajtára illik ez a leírás?
2011. aug. 27. 09:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én valami házőrző fajtára tippelnék.
2011. aug. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Dobberman de be kell tanítani!
2011. aug. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Rotweiler
2011. aug. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
55%
szerintem labrador, bár a tekintete nem igen parancsoló. de labdázni meg játszani azt nagyon tud :) nyugodtnak is nyugodt, lustának nem mondható, szerintem szép kutya is megvédeni az meg természetes hogy egy kutya megvédi a gazdáját :) remélem segitettem :) szép napot
2011. aug. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Német dog:)
2011. aug. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Házőrző kutyafajták: Komondor, Rottweiler, Kuvasz, Dobermann, Német Juhász.

Ezzel igaz, nema kérdésre válaszoltam, de itt van néhány házőrző aki, ha kell megvéd. Remélem segítettem.

2011. aug. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
német juhász
2011. aug. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
dobi, de keményen kell vele foglalkozni !
2011. aug. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha nagyobb testű, viszonylag nagy a szemfoga(2cm minimum),és jó kenelből való fajta,akkor nagyon sok ilyen kutya van amire minden leírásod illik.


Nekünk németjuhász szuka kutyánk van.Mivel szuka,kisebb a marmagassága, de ha valaki meglátja a fogazatát az szó szerint bef*sik a kutyától :D (és úgy ugat mint mint 1 véreb!)Igazi házőrző :-) Nem sokat kellett tanítani, valahogy kialakult a családban a szerepe,ezért lett jó házőrző.(bár az alapok miatt én jártam vele kutyakiképzőbe is)


Egy labrador nem igazán tekintélyt parancsoló külsőre pont a zömök testalkata miatt.Egy husky kutya meg például nem házőrzésre való,hanem munka kutyának.


Amit ajánlok:

Németjuhász abszolút

Kaukázusi

Bull Mastiff


Nagyon sokat kell foglalkozni a kutyával,bármilyet is választasz!

2011. aug. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
dobi, német juhász, komondor vagy más házőrzők
2011. aug. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!