Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám meggyőzni a...

Hogyan tudnám meggyőzni a szüleimet hogy kan kutyát válasszanak, és ne nöstényt?

Figyelt kérdés
Arra számítok hogy egy hozzáértő tudna nekem olyan érveket írni amivel meggyőzhetném őket.
2011. aug. 27. 14:35
 1/7 A kérdező kommentje:
A bajuk az lenne hogy a kan túl vad,és nehezebb írányítani.
2011. aug. 27. 14:37
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

Hogy mii??? Most akkor kant akarsz vagy szukát?

Amúgy ivartalaníttatni kell, nem lesz domináns se a kan, se a szuka.

2011. aug. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a kanok se sokkal kezelhetetlenebbek a szukáknál. Ha ivartalanítjátok semmi gond nem lenne vele...
2011. aug. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmivel sem vadabb egy kan kutya, mint egy szuka. De természetesen ivartalanítani kell, és akkor tény, hogy sokkal nyugodtabb, mert nem hajtják az ösztönök.
2011. aug. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát ezt nem igazán lehet.

Kan előnye:nem tüzel évente 2x és nem fial,

hátrányi: tüzelési időszakban szökhet, lepisil mindent, néha önfejűbb mint a szuka


Szuka előnyei: nem szökik vagy kevesebb rá az esély, bújósabb és kevésbé akaratos, és nem pisil össze mindent

hátrányi: tüzel, fial, és a tüzelés miatt egy comó kankutya meg hozzátok és szédszedik a kerítést ha a szuka nincsen ivartalanítva. Én a tüzelédt úgy vészelem át hogy van rgy beton alapú kennel és oda van addig bezárva mikor nem vagyok kint vele és akkor a kanok nem férnek hozzá mivel nekem ígyis van 2 kan és 1 szuka.

2011. aug. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja és ez nem igaz! A kan is ugyan olyan könnyen kezelhető mint a szuka. És a szula is lehet ugyan ilyen! Nekünk a 2 éves gyerek melett van 2 kan Rotweiler és egy szuka Pit bull és semmi baj a kanok is ugyan olyanok mint a szuka semibel sem vadabbak!
2011. aug. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fajtán belül is egyedfüggő. Én pl. szuka párti vagyok. Kezelhetőbb, családcentrikusabb.
2011. aug. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!