Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta ez a kutyus?

Milyen fajta ez a kutyus?

Figyelt kérdés

[link]

kb 30cm hosszú,és 25 magas most.5 hónapos jelenleg.Az biztos hogy keverék szerintem,de valahogy segítsetek behatárolni.Talált kutyus.Jack russel terrierre gondoltam,de neki mindig áll a füle.Tippek?


2011. aug. 27. 15:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem foxi keverék. Nagyon aranyos kutyus :)
2011. aug. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez biztos nem Jack Russel, mivel nekünk is olyan van, és ez a kutyus teljesen más.

Akármilyen kutyus is ez, szerintem nem fajtiszta. De attól még nagyon aranyos. :)

2011. aug. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem hirtelen fáraókutya ugrott be :)
2011. aug. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ja és naon cukker :)
2011. aug. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

szerintem is foxterrier: [link]

amúgy tényleg cuki

megkérdezhetem hogy mi a neve?

2011. aug. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nagyon édes. Azt honnan tudni, hogy mennyi idős? Nekem úgy tűnik, még nőni fog. Jó hosszú lábai vannak.
2011. aug. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
sima szőrű foxiból van benne egy nagy adag, az tuti :) aranyos :)
2011. aug. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
is nélkül*
2011. aug. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ó nagyon édes,igazán aranyos.szerintem is keverék,de várj egy kicsit megnézem a könyvemben.hát,én nem találom,valószínűleg keverék de hogy milyen.....biztos lesz valaki aki majd megtudja mondani.sajnálom hogy nem lehetek a segítségedre.:(
2011. aug. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hú hát fáraókutyából szerintem nincs benne,vagy csak a füléből gondoltad?A farka már le volt vágva,és egészen kis korában találtuk.Esetleg foxi-pincser?Nagy termetű nem lesz szerintem.Nem létezik olyan oldal ahol a fajták keresztezéséről vannak képek?
2011. aug. 27. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!