Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Volt a kutyátoknak bűzmirigy...

Volt a kutyátoknak bűzmirigy átmosásos műtéte? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
a 6 éves beagle kutyusomnak már sajnos 2 havonta telítődik a bűzmirigye. pedig száraz tápot kap minden nap és sokszor kap csontot is, nagy a kert, sokat mozog, de hetente visszük sétálni is emellett... az állatorvos azt ajánlotta, hogy érdemes lenne altatásban kimosni valami fertőtlenítős folyadékkal, így egy időre megoldódna ez a probléma. akinek volt már ilyen,annak mennyi ideig nem telt meg utána? mit tudnék még tenni,hogy lassabban telítődjön?
2011. aug. 27. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én kutyámnak is 3 havonta kell kinyomni, az előző állatorvosunk kifejezetten lebeszélt a műtétről.

A mostani sem említette soha, pedig azt már ő is mondta, hogy tényleg ritka, hogy egy kutyának ennyire nem ürül magától.

2011. aug. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az enyémnek havonta kell, mert mint kiderült, a megtelítődéstől gyulladt be neki a füle, sőt volt olyan, hogy kinyomta, oltás miatt jött egy hét múlva, ellenőrzésképpen megint kinyomta, és volt benne rendesen!
2011. aug. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%

Látom az állatorvosok még mindig sok embert lenyúlnak ezzel a bűzmirigy kinyomkodással...

Tápláljátok helyesen és nem lesz ilyen gond.

2011. aug. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
kiváncsi vagyok, azóta mi a helyzet, még mindig 2 havonta telítődik? mert nekem 6 éves nagytestű keverék kutyám van, és sajnos havonta telítődik a bűzmirigye, az orvos antibiotikusos kezelést javasol, vagy injekciót directbe, amihez be kall bódítani.... hol tartotok, volt műtét vagy kezelés? nekem még azt is mondták, hogy marhalábszár csontot adjak, attól keményedik a széklet, hátha így kiürül!
2012. júl. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!