Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyaharapás? (Kérdésed túl...

Kutyaharapás? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
labrador kanom megharapott.. :( tudtam, hogy nem vagyok a falkavezérség szerepbe.. pedig minden jól ment, szót fogadott az utcán, már pórázon is szépen jött, csak akkor evett ha megengedtem neki.. :(de ígymár biztos :( tudtok valami tanácsot adni? :(
2011. aug. 27. 20:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Kutyaiskola. Még mielőtt jobban eldurvul a helyzet.
2011. aug. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
engem is megharapott a kutyám, a lábamba ,szépen beleeresztődött a fogai, szép... Kaptam 4 oltást hetente kb.
2011. aug. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
én már nagyon régen el akarom vinni, csak a legközelebbi is több, mint 40 km-re van :( és sajnos most jön a suli is, szóval.. :( de azért köszi
2011. aug. 27. 20:39
 4/17 anonim ***** válasza:

Először is tetanusz kell neked, hogy ne szedjél össze valami jó kis baktériumot. Tök mindegy, hogy a kutyád be van oltva, ne rizikózz! Aztán jöhetnek az elméleti kérdések: - ha érzi rajtad, hogy félsz, akkor megharap majd máskor is...

- ha nem bírsz vele, mert agresszív fajta, akkor ivartalanítás mellett döntenék, attól lenyugszik

- vagy keresel egy kutyasulit, ahol megtanulsz a kutyáddal együtt dolgozni és a helyes alfa sorrendet felállítani

Sok sikert!

2011. aug. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
nem csináltál olyat amiért megharapott?? vagy csak úgy oda ment és megharapott?? ilyenkor végig kell gondolni mit csináltam akkor hogy a kutya ezt tette.. ha nincs ok ,akkor kutyasuli..
2011. aug. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem irni, hogy egyáltalán nem komoly harapás, nem mélyedtek belém a fogai, annyi az egész, hogy egy kicsit belilult, és feldagadt egy picit. köszönöm az eddigi válaszokat!
2011. aug. 27. 20:41
 7/17 A kérdező kommentje:
kerítésen keresztül vitába keveredett egy cane corso szukával és a nyakörvéért nyúltam h könnyebben elhúzzam, és akkor kapott meg
2011. aug. 27. 20:42
 8/17 anonim ***** válasza:
jah hogy úgy :D a megkapás és harapás azért nem ugyan az..
2011. aug. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
jó, igazad van.. csak engem meglepett, hogy egy labrador ilyen.. pedig szinte minden időmet vele töltöm... és egyáltalán nem számítottam rá h ilyet csinál
2011. aug. 27. 22:05
 10/17 anonim ***** válasza:
Felfokozott állapotban a kutya elsőre nem észlelte, hogy Te nyúltál hozzá. Viszont az, hogy megállította a harapását, azt jelzi, felismert és leállította magát. Szóltál előtte hozzá, vagy egyből a nyakához nyúltál?
2011. aug. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!