Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Minden állatot nagyon szeretek...

Minden állatot nagyon szeretek, de van egy kivétel, nagyon kis kutyák közül a nyomott fejűek, ezek idegesítenek, másnak a macska idegesítő, nekem ez, de ezt mi okozza, hogy el se tudom viselni azokat kb?

Figyelt kérdés
A gyerekem olyan kutyát akar, én már engedtem neki sok dolgot, de nem bírnék egy ilyen kis :@ mellett élni :/ Imádom az állatokat, bármilyen kutyát engednék neki, de ezeket a kis izéket el nem bírom viselni, hogyan mondjam meg neki? vagy hogyan változtassak magamon? :(
2011. aug. 28. 02:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a mopszra gondolsz,én nagyon sajnálom őket,ezeknek a tenyésztőknek meg adnék egy jó nagy seggbe rugást,azért az már borzalmas hogy szegény kutya szinte már megfullad-.-""Sőt van olyan nyomott orrú macska meg kutya,amelyiknek a többsége halva születik...De én azt javaslom hogy mindenképp hagyd a gyerekre hogy milyet akar ha már neki kell,az az övé lesz amivel 10-en évig vele kell éljen.Ha nem fog neki tetszeni akkor csak a kutya fogja megszívni...Az én szüleim is mindig helyettem akarnak dönteni és döntöttek is hogy milyen állataim legyenek...nagyon idegesítő-.-""
2011. aug. 28. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
De akkor én odaadom neki, csak inkább elköltöznék, nem bírnék egy ilyen "kutya" mellett élni :/
2011. aug. 28. 02:43
 3/21 A kérdező kommentje:
Plusz nekem van saját kutyám (staffi) ami teljesen olyan mint egy pitbull, direkt ilyet választottam staff közül, békés állat, a macskával is megvan, a nagy kutyákkal is, nem okozna neki bajt csak hát... Nem akarok két kutyát mosni, enyémet szeretem nagyon, egy olyan kis izének nem tudnék örülni, el költöznék inkább előbb vagy utóbb, 3 év maximum amit együt lennék vele :/
2011. aug. 28. 02:48
 4/21 anonim ***** válasza:
56%

Elég szomorú, hogy így állsz hozzá a kutyatartáshoz. Egy kutyának leginkább a jelleme a fontos (tartás szempontból), nem pedig a külleme. Mondanám, hogy mit tennék a helyedben, de egyszerűen nem tudom magam a te helyedbe képzelni, nincs olyan kutya vagy macska, aminek a külseje annyira nem tetszene, hogy emiatt otthonról is elköltöznék?!?


Szerintem ha ennyire nehéz neked (vagyis ennyire nem vagy százas), akkor inkább hanyagoljátok ezt a kutya kérdést még. Nehogy a végén már az ablakon kiugorj azért, mert nem tetszik a kutya arca... :O


Vagy írjatok a gyerekkel egy listát, hogy mely fajtákat szereti (a benyomott arcúakon kívül) és próbáljatok megegyezni egy másik fajtában.

2011. aug. 28. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
78%
Jesszusom. Inkább elköltöznél? Vegyél már erőt magadon ember! Ha már tarthat kutyát a gyereked, had döntse ő el milyet akar. Neked meg nem kell fürdetned, majd fürdeti ő.
2011. aug. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Jajj emberek,vegyétek már észre hogy kamu.Egy anya nem írna ilyen stílusban.
2011. aug. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
74%

ez a kérdés szerintem is kamu, de azért válaszolok...


nagyon meg tudlak érteni, mert habár ennyire nem akadok ki ezektől a kutyáktól, de szerintem is elképesztő csúnyák és szerencsétlenek...

egyszerűen nem kutyának néznek ki, hanem kis gnómoknak...


nem tudom, a gyerek mennyire ragaszkodik ehhez a fajtához, szerintem mutass neki más kutyákat is, esetleg sétáljatok be egy menhelyre - hátha megtetszik neki egy normális kutya...



másfelől viszont ezekkel a kis cirkálókkal sincs akkora gond, hogy emiatt el kelljen költözni...

(amúgy te nem a nővére vagy, akinek 3 éve van hátra a gimiből?:D...)

egy anya nem írna ilyet, hogy max. 3 évig bírja és elköltözik...


ki tudja, szerintem a végén csak megszeretnéd... elég viccesek tudnak lenni...


de azt érdemes megbeszélni a lányoddal/húgoddal, hogy az a szegény kiskutya egész életében érezni fogja a belőled áradó undort...

mondjuk én a gyerekem kedvéért ezt simán félre tudnám tenni...

2011. aug. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
60%

Nehogy már a gyerek döntse el,mi legyen!

Megmondod neki,hogy nem,és ennyi.

Van már egy kutya,szeresse azt.

Nem lesz a gyereknek semmi baja,ha nem kapja meg,amit akar.Legfeljebb hisztizik kicsit aztán elfelejti.

El lehet neki magyarázni,hogy ezek a nyomott orrú fajták nem élnek sokáig,alapból életképtelenek,lehet hogy hamar meghalna a kutyája,aztán majd sírhat.

2011. aug. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
52%

utolsó neked is jófej szüleid lehettek...

attól még, mert a te gyerekkorod k.ki volt, nem kell más gyerekét is azzá varázsolni...:P

2011. aug. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem anya vagyok, hanem apa... Az anyjuk se akar ilyen kutyát :/
2011. aug. 28. 10:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!