Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák mért nem szeretik a...

A kutyák mért nem szeretik a postásokat meg az újságkihordókat?

Figyelt kérdés
2011. aug. 28. 07:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel sok felé jártnak sok emberrel érintkeznek és különféle szagokat hoznak és ezt nem szeretik, irritálja őket.
2011. aug. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Fogalmam sincs de az én kutyám egy őrült. Ha beengedjük a postást, akkor megy hizelek neki, hagyja magát simogatni, de amint kilép a kertkapun mint az őrült elkezdi ugatni.
2011. aug. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
4%

Egész nap az utcán járnak, rájuk ragad a levegőből sokféle szag, szmog szaga, emberek szaga, a kabátjuk büdös.

A szerelők ugyanez.

Mindegyikük közös vonása, hogy izzadtak (túlságosan erős emberszaguk van), a ruhájukon másféle szag is lehet.


Megjegyzem szerintem is büdösek a postások, szerelők, stb.

még emberként sem csípem a szagukat.

2011. aug. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez nem teljesen igaz, ugyan is nálunk a postás nénik mosdani is szoktak mert én még nem éreztem hogy büdösek lennének és ezt kikérem a nevükbe is! a mi kutyánk már 200M-rel távolságból ugat mint a hülye, miért? mert a biciklijük egy jellegzetes hangot ad mikor sztenderre teszik vagy arról leveszik éppen ill a dobozuk is puffan/koppan egyet ez nekik bőven elég a vizesnél meg az aknatető csattanása nem tetszik nekik tehát itt a hang ami irritálja őket. Meg az hogy a postás minden nap jön ez nekik olyan mintha mindannyiszor azzal próbálkoznának hogy az ő birtokukat megsértsék, az én kutyám kaukázusi és a nyakamat teszem rá hogy nem tudnák megsimogatni mivel a kenneljük acélhálóját foggal húzzák/rágják! és jaj annak aki egy simogatást akarna tőlük.
2011. aug. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert kimaradtak a szocializációs programjából a kutyának ...
2011. aug. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert a postás is közel megy a kerítéshez és az újságkihordó is. ez az oka szerintem
2011. aug. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónál a pont. Közel jön, matat a kerítésnél, ez a bajuk. Aki pedig a szocializációval jön, az valószínűleg még csak lakásban tartott kutyát, vagy valami hihetetlen szelíd retrievere van.
2011. aug. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem tudnám, hogy nekem hoznak levelet meg újságot akkor én is kiakadnék, hogy a kerítésem buzerálják. Hát még egy a kutya... Szerintem ilyen egyszerű. Nem csak a postást ugatja meg jobban, akárkit aki a kerítéshez nyúlkál, csak másik szerencsére ezt nem nagyon teszik. Tehát nem a postást dolgot utálja benne hanem amit csinál.
2011. aug. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az enyémek imádják a postást, az ételfutárt, a díjbeszedőt... A cigányt azt ugatják, meg azt az embert, akinek a kutyája megharapta az egyiküket. Még csak a szomszéd utcában járnak, de már ugatnak.

Majdnem mindenkit örömmel fogadnak, kb fél órás mutatvány, ha vendég jön, mert mindegyik megy üdvözölni és elvárják, hogy simit kapjanak.

2014. máj. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!