Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tennétek, ha az elveszett...

Mit tennétek, ha az elveszett kutyátokat meglátnátok egy idegen udvarában?

Figyelt kérdés
És 100 %-ig biztosak lennétek benne, hogy ő az.
2011. aug. 28. 15:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
becsengetnék és kérdőre vonnám a gazdáját.honnan van a kutya,mutassa meg az oltási könyvét..stb esetleg vinném a szórólapot is amin a kutya van,hogy keressük- feltéve,ha csináltatok ilyen szórólapot- de ha a te kutyád akkor elvileg úgyis megismer és veled akar majd menni,úgyhogy akkor kiderül,hogy kié valójában..
2011. aug. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Becsöngetnék.
2011. aug. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én azonnal hazahoznám...először szépen beszélnék de ha így nem megy megfogom azt viszem csak látná hogy a kutya megismer :)
2011. aug. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Odamennék, és becsöngetnék, hogy honnan van a kutya. Ha tétovázna egy másodpercig is, megmondanám neki, hogy az enyém is így nézett ki, tükörpontosan - csak elveszett. Megvárnám mit lép erre. Csak nem veled történt ilyen? :(
2011. aug. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Becsengetnék és magamhoz parancsolnám a kutyám, hazamennénk. Ha ott vagyok úgysem fogad szót másnak. Igazolnám mással is hogy az enyém. És nagyon mérges lennék.
2011. aug. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Bemennék, sírva a nyakába ugranék, és könyörögnék az ott lakóknak, hogy adják vissza. Ha nem megy, jogiútra terelném, hiszen chip van a kutyámban, ami bizonyítja, hogy az enyém, tehát nyilván pert nyernék, csak ki kéne fizetnem az addigi tartásának a költségét, ami ha szenyóznak elég sok is lehet, de nyilván megérné.
2011. aug. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én már jártam így!

Annak idején volt egy beagle kanom. Nem volt szökős, de egyszer-kétszer kiszaladt, mikor álltunk ki az autóval. Aznap is így történt, jó messzire elment, nem is találtuk meg. Utána kerestük égre-földre, végigkérdeztünk minden szomszédot. Persze, mindenki azt mondta, hogy nem látta.

Törzskönyvezett volt, tetoválás volt a fülében, ezért a kedves utcabeli emberkénk befogta. Én meg megláttam, hogy be van zárva hátra. Pont akkor, mikor mondta, hogy nem látta! Gondolta biztos, hogy majd eladja, stb., pénzt szerez belőle.

Szépen bementem, rátettem a pórázt, és kihoztam!

Egy ideig nem köszönt neki a család :))

2011. aug. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
barátnőm is igy járt, szintén beagle kutyával:D égre földre keresték, ő meg már ott nyaralt valakinél..szerencsére szó nélkül vissza adták neki.
2011. aug. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
72%

Szia

mi is ijen hejzetben vagyunk csak fordítva mi befogadtunk egy kiskutyát ami az utcán kóborolt! Csak ezzel az a baj hogy mindenkihez úgy állítunk oda hogy nem e a tiéd akkor persze hogy az ővé lessz!Egészen kis kutyáról van szó!

ezért azt csináljuk hogy az egész faluban végigvisszük hátha fekfigyel rá a gazdája! és akkor már bisztosak leszünk benne hogy az övé!Tehet mond meg neki hogy az a te kutyád lehet hogy őis ezt várja!

2011. aug. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen már velem is történt. Valaki az éjszaka ellopta a díjnyertes roti kölykömet (persze az eszmei értéke ezerszer nagyobb volt. ^^) Égen földön kerestük végül amikor már feladtuk volna megláttuk hogy egy emberke jön felénk a kutyával. A kölyök amint meglátott minket kitépte a pórázt a férfi (vagy valami olyasmi) kezéből és jött oda hozzánk hgy simogassuk meg. (meg persze össze vissza nyalt minket. :D) Akkor szépen kivettem a lemerevedett tettes kezéből a pórázt,ráadtuk a kutyára és mentünk haza.
2011. aug. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!