Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bichon frise gazdik tesztek...

Bichon frise gazdik tesztek fel 1-2 fotót kutyusotokról és pár szót hozzá?

Figyelt kérdés

nekem egy 9 éves bichon frise kutyusom van lány és nagyon szeretni való :) imádja a hasát , a neve pedig Szofi... a havat is nagyon szereti ilyenkor nagyon játékos senki meg nem mondaná hogy 9 éves...


itt van róla pár kép :


[link]



[link]



[link]


2011. aug. 28. 15:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nagyon szép kutya :) Látszik hogy nagyon szereted és tisztességesen ápolod :) És tényleg nem látszanak rajta az évek :)

OFF: Ha jól látom az első képen lévő ventilátor ugyan olyan mint az enyém :D

2011. aug. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

:D , igen én mindent megadok neki ,persze nincs agyon kényeztetve mint az ilyen kutyákat szokták...amikor meg kozmetika után vagyunk jól levan vágva a szőre akkor még fiatalosabban nézz ki :)


hát ez egy tucat ventilátor XD :D

2011. aug. 28. 16:04
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőmnek pont ugyan ilyen kutyája van . 2 éves neki. És a te kutyusod se tűnik 9-nek ..max 5-nek.:) Szép kutyus,aranyos!:)
2011. aug. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. aug. 28. 17:28
 5/11 anonim ***** válasza:
ohh,de aranyos!!! nagyon szép,nem látszik 9 évesnek,és cukkkancs!!am hogy hívják?én holnap kapok bichon frisé szukát majd linkelek róla képet :P
2011. aug. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
előző waokmost vettem észre h odaírtad h Szofi :D
2011. aug. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Úúúúristen!!!!!!!!!!!!!hát ez a kis hölgy valami eszméletlen!!!!!!!!!!!CSODÁLATOS!!!!!!!Tisztességesen tartott és ÁPOLT(!)kis kutya :) Ui:ha valakinek nem lenne egyértelmű BICHON őrült vagyok :D
2011. aug. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

:D oké várom majd a képet :) van egy havanese kiskutyánk is őt két hete hoztuk el jól elvannak a Szofival


itt van róla is pár kép :)

őt Lilynek hívják


[link]



[link]

2011. aug. 29. 11:11
 9/11 anonim ***** válasza:

megkaptam a kutyust,Pamacsnak hívják itt van pár kép:

[link]


[link]


[link]

2011. szept. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
egyénként nagyon cuki,mindenhová követ és imádnivalóó! <3 imádomm x)nem tudnám elképzelni az életem nélküle pedig még 1 hete kaptam (L) <3
2011. szept. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!