Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyafajtát válasszam?...

Melyik kutyafajtát válasszam? (A többi lent)

Figyelt kérdés
Angol Cocker Spániel,Border collie,Golden Retriever,Labrador retriever,Ír szetter,Weimari vizsla,Husky,Akita,Erdélyi kopó,Kuvasz,Skót juhász,Berni pásztor,Groenendael,Német juhász,Schipperke. Ezek tetszenek a legjobban , és majd kapok egy kutyát ,de nem tudom melyiket válasszam :/ Vélemény,tanács,stb.:) Nagy ház,nagy kerttel. 13/L
2011. aug. 28. 18:52
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
89%

először nekem is tetszett a border collie, de elég volt pár sort olvasnom róla, és le is mondtam róla. nagyon nagy mozgásigényű kutya, sokan terelésre használják, és szerintem egy családhoz egy kertes házba egyáltalán nem való, mert az kínzás lenne neki, még ha annyit is foglalkoznál vele.

na mindegy.

a személyiségedhez én valami kisebb méretű kutyát választanék, amit lehet dédelgetni is és lehet vele sportolni. tehát:

1. skót juhász

2. berni pásztor

3. golden retriver

remélem segítettem:D

2011. aug. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%
szóval az előző kicsit érthetetlen lett. nem azokra értettem, hogy kisebb méretűek, hanem valami más fajtára, és azokat azért írtam le, mert én azt választanám a helyedben azok közül a kutyák közül, amiket leírtál...
2011. aug. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Skót juhász!;)
2017. aug. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!