Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baja? Valaki...

Tinker Bell kérdése:

Mi lehet a baja? Valaki tapasztalt már hasonlót?

Figyelt kérdés
Van két kutyánk, az egyik hat éves a másik, a kölyke három éves. Van mellettük két cicánk, amiből az egyiknek most vannak kiscicái. Az összes állatka nőstény. A kisebbik kutya mostanában (a kiscicák érkezése előtt is) minden előzmény nélkül morog ránk. Tegnap például csokit akartam neki adni, erre vicsorgott és morgott, de a legelképzelhetetlenebb helyzetekben morog. Szerintem nem harapna meg minket, mégsem merek olyankor semmit csinálni,nehogy odakapjon. Tapasztalt már valaki hasonlót?
2011. aug. 29. 08:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
46%
szerintem féltékeny. egyik nagymamámnál van egy kutya és amikor meglátogatom őket a kutya mindig morog és ugat rám ha épp beszélek a mamámmal. (mindenkivel ilyen akivel a nagymamám beszél)
2011. aug. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%
kedjük ott h nem ehet a kutya csokit...
2011. aug. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Na de kit félt? Ennek így nincs értelme, mert senki más nem volt ott amikor a csokit akartam neki adni, csak ő meg én!
2011. aug. 29. 09:05
 4/22 A kérdező kommentje:
ÁÁááááááá! Tudtam, hogy lesz egy olyan értelmes ember aki az egészből ennyit szűr le. Nem azzal tömöm, csak leesett tegnap két csokis keksz és odaadtam egyet-egyet a két kutyának. Köszönöm az értelmes válaszod!!!
2011. aug. 29. 09:07
 5/22 anonim ***** válasza:
48%
Ami késik nem múlik! majd meg fog harapni és akkor már késő lesz! sztem nem normális! pici csokitól nem lesz baja, tudom.
2011. aug. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
nem tetszett neki, hogy nálad van a kaja, mert úgy gondolta, hogy ő a vezér. Tisztázzátok a sorrendet!
2011. aug. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Oké, de mit csináljak vele? Altassam el azért, mert morog?
2011. aug. 29. 09:11
 8/22 A kérdező kommentje:
De ez csak egy eset a sokból. Nem csak kajás eseteknél fordul elő. Van, hogy valaki(családtag) simogatja és akkor morog.
2011. aug. 29. 09:12
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Hűha. Ez már elég erőteljes rangsorprobléma. Nehogy elaltasd! A kutya egyáltalán nem tehet róla, hogy nem neveltétek meg. Helyre kell tenni a rangsort. Mégpedig ezen pontok következetes betartásával:

[link]

2011. aug. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
27%
ajj a többi állatra féltékeny nah
2011. aug. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!