Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A barátom kutyája bedugja a...

A barátom kutyája bedugja a fejét a szoknyám alá és szagolgat meg nyalogat természetes ez?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 18. 16:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Igen! Ne lepődj meg, a kutyáknál ez természetes. Tehát a kiskutya semmi rosszat nem tesz, csak amit az ösztöne diktál. Szaglása kb. egymilliószorosa az ember szaglásának. Ne csodálkozz, hogy olyan szagokat is megérez, amit mi észre sem veszünk.
2009. ápr. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

Nekem a barátnőm kutyája szokott mikor megvan.:S Mi ezen csak nevetünk.:)

17/L

2009. ápr. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez így van, elég gyakran csinálják a kutyák, de állítólag neveléssel le lehet róla szoktatni, mivel ez néha elég kellemetlen tud lenni.


Off:rendesek a "cenzorok", hogy kijavították az ly-okat j-re...

2009. ápr. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23%
Ugyan! Az én barátnőm Irish Terrierje (igaz, hogy Ő biológialig már nem "Nő") pedig, amellett, hogy rám ugrik, megnyalogat, a kukimat is megszagolja. Én is csak nevetek rajta, és imádjuk egymást (Mármint a kutyával! /is/.)
2009. ápr. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
27%
A kutyáknál ez természetes, így ismerkednek egymással az emberekkel meg mindenkivel. Nem hinném,hogy eről le lehet szoktatni max. egy picit le kell fogni ha jön valaki v nm tom...
2009. ápr. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Én is tettem fel egy hasonló kérdést a múlt héten,ott azt írták,ez nem természetes. Nekem azért is furcsa,mert sok kutyás ismerősöm van,de egyiknek a kutyája sem csinálta ezt,csak annak az egy ismerősömnek a kutyája. Engem pedig ez annyira zavar,hogy már nem megyek oda. Bár most van egy nagyon jó sorozat a TV-ben Neveletlenek címmel,melyben az ismerősöm kutyájához teljesen hasonló viselkedásű kutyákat nevelt meg egy kutyaoktató,s az oktató első szava ez volt: ez a teljes anarchia (csak a műsorban látottakat írom) és szerinte nevelni kellene a kutyákat. Mennyi idős a barátod kutyája? Ha fiatal,még könnyen nevelhető...szerintem,persze,ha a gazdája is akarja,mert pl. az én ismerősömnek az az elve: első a kutya,az embereket meg általában utálja. Bár neki társa a kutya,egy tányérból esznek,együtt alusznak,azért gondolom,ilyesmi a barátodnál nem áll fenn.Legalább lehet vele beszélni erről? Mert az én ismerősöm szenmélyes támadásnak veszi,ha valaki nem engedi,hogy a kutyája rámásszon,meg a száját meg a szoknyája alatt nyalogasson.Sajnos,én meg csak emberekkel tudok kapcsolatot teremteni (ilyen szinten) de lehet,hogy én vagyok túl konzervatív. A barátod amúgy mit szól ehhez?
2009. ápr. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
41%
Én a 17:58-as vagyok. Teljesen igazat adok Neked, miközben a saját érzéseimhez is ragaszkodom. A szóbanforgó kutyák legalább őszinték, szeretnek, nem alakoskodnak!
2009. ápr. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én ismeretségi körömben csak egy kutya csinálta... A többi mind tisztában volt avval, hogy ki a főnök, vagy más módon fejezte ki, hogy azt hiszi ő. Nekem sem csinálta soha egyik kutyám sem sőt a lábaimhoz nem is akarják közelíteni a fejüket...
2009. ápr. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
6%
Mosd sűrűbben,a kutyáknak jó a szaglásuk!!!!!!!!
2009. ápr. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%
OFF: Melyik csatornán megy a Neveletlenek???
2009. ápr. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!