Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Westie kölyök születés és...

Westie kölyök születés és nevelés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


westie (szuka) kutyánk 2,5 éves lesz és szeretnénk neki tavasszal kiskutyákat.

Sajnos nem sokat tudok arról,hogy mit kell velük "csinálni" :'(

Tavaszra szeretnék tapasztalt lenni, ezért kérlek benneteket, hogy segítsen benne az aki akinek már születtek kiskutyái.


-Az újszülött kutyus hányszor eszik egy nap?

-Hány hetes korától kell hozzászoktatni a táphoz?

-Milyen tápot kell nekik legelőször adni?

-Oltásokat mikor kell nekik adni?


Egyenlőre ennyi.

A válaszokat előre is köszönöm! :)


2011. aug. 29. 12:46
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm a válaszokat, bár nem tudom, hogy néhányan miért akartok emiatt bekapni, hogy ilyet kérdezek. Őszintén hálás vagyok azért, hogy mondjátok h mi lesz: ha rám marad???


Először is azért nem vagyok hülye, hogy felvállaljak egy vemhes szukát, ha nem lenne rá pénzem...

Másodszor a kan is meg van. (törzskönyves, kiegyensúlyozott, szép fellépésű kan).


Az enyém törzskönyves, mikrochipes, tenyésszemlés.


És nem szeretném őket szaporítani, hogy a kutyáknak,-jövendőbeli gazdáknak rossz legyen.

2011. szept. 1. 13:58
 22/23 anonim ***** válasza:
Akkor ugye a kicsik is törzskönyvezve lesznek, hogy beazonosíthatók legyenek 10 év múlva is? Ez tök jó, hogy ennyi minden megvan, de akkor mostmár miből állna még az eü. szűréseket is megcsináltatni a szülőknek? Te is nyugodtabb szívvel adnád oda őket a leendő gazdiknak és azok is nagyobb bizalommal allnának hozzád!
2011. szept. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Szerintem ez az egész rohadt macerás!!!Ismerek olyant aki ugyan ezt csinálta és rámaradt az 5-ből 3 kölyök kutyus,pedig a kutyusok nagyon szép küllemű kutyusok voltak!És hová kerültek?!!A kutya menhelyre!!!Szerintem nem éri meg!De azt csinálsz amit akarsz! (Csak a végén nehogy rád maradjon 3 kölyök)De tőlem....
2013. dec. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!