Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha az ellés előtti napon...

Ha az ellés előtti napon ivartalanítunk egy szukát, akkor mi lesz a kölykökkel?

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 15:36
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
szerinted?
2011. aug. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
HA ellés előtt akkor van esélyük a túlélésre. Miért, csak most jutott eszedbe vagy valami más ok miatt? (Nem támadásképpen)
2011. aug. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
9%
Kegyetlen barbár ösztönödről tett tanúságot pusztán a kérdés felvetése is.
2011. aug. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem értem, miért kell leszólni... Tettem fel egy kérdést, normális hangnemben, mire 3 válaszból kettő, nagyon bunkó volt. Második válaszoló: köszönöm! Egyébként senki nem mondta, hogy fennáll ez a helyzet, pusztán elméleti kérdés volt!
2011. aug. 29. 15:49
 5/10 anonim ***** válasza:
26%
Hát akkor a kis kutyák életben is maradhatnak,mert szerintem ez olyan mint ha császároznák.
2011. aug. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
27%
Ááá, odáig már nem terjedt neki. Életében nem látott még ellés előtti kutyát.
2011. aug. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A szuka altatásánál a kölykök is kapnak az altatószerből, az állatorvos kiveszi a kutya méhét, a kölyköket viszont nem veszi ki, hanem a burokban maradnak. A kiskutyák alszanak az altató hatása alatt és miután kivették a méhet, nem jutnak oxigénhez perceken belül elpusztulnak(nem szenvednek, nem vergődnek, stb).
2011. aug. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%

sajnos mi is így jártunk:( elszökött,amikor tüzelt,de nem volt semmi jele a terhességnek.anyuék mondták,hogy ne vigyük ultrahangra mert nem látni rajta semmit,biztos nem sikerült az akciózás..én azért elvittem,kiderült mégis csak terhes. 1hónapos vemhesen ivartalanították.még mielőtt valaki barbárnak kiáltana ki: a szomszédasszony engedte ki a kutyát a kertből

végigzongoráztuk,hogy vagy megtartjuk a kicsiket emberségből de ugyan kinek kellenének vidéki "korcsok"?menhelyre nem akartuk adni őket,így hát ez maradt.én pl végig sírtam azt a napot amikor kipakolták a kutyám ...

2011. aug. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%

ja az kimaradt :kidobják a kicsiket abba a "kukába" ahova az ivarszerveket:(

és aztán elviszik az égetőbe azt hiszem

2011. aug. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Elalszanak az altatótól, amit az anya kap és nem ébrednek fel többé. Jobb, mint parvóban, sintértelepen, útszélén elpusztulni esetleg éhen halni.
2011. aug. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!