Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a kedvenc fajtád, és...

Melyik a kedvenc fajtád, és hogy, hol ismerted meg?

Figyelt kérdés

Nekem az argentin dog, de fogalmam sincs, hogy mikor, és hol láttam először, csak azt tudom, hogy nagyon tetszik, már évek óta.


Van kedvenc fajtád, és mikor/hol láttad meg, vagy ismerted meg?


2011. aug. 29. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Kuvasz! Gyerekkoromban ismertem meg. Szüleimnek volt. Most nekem is van 4 jelenleg.
2011. aug. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Labrador Retriever :) 12 évesen engedték meg a szüleim, hogy legyen egy kutyánk, és rengeteg kutyás könyvben nézelődtem a megfelelő fajta iránt, ő pedig szerelem volt első látásra :) Nem csalódtam, nagyon nyugodt és családszerető, még biztos lesz ilyen kutyusom később is. Viszont Magyarországon sajnos nagyon túlszaporított fajta, így meg kell válogatni milyen tenyésztőnél veszi az ember, különben rengeteg betegsége, sőt agresszióra való hajlama is lehet.
2011. aug. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én pontosan emlékszem :) 2005 októberében történt.. elmentünk a tenyésztőtől collie kiskutyánkért akit lefoglaltunk és ott megláttam őket....ausztrál juhászkutyák... képről már láttam a fajtát de akkor élőben elsöprő volt...ott futkostak a kifutóban és olyan szépek voltak mint az álom... 2009 ben vettem meg az első aussiemat :) és a szerelem örök :D
2011. aug. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem az akita inu a kedvencem. A fajtát régről ismertem, de mikor élőben találkoztam hónapokkal ezelőtt eggyel szemtől-szembe egy állateledeles boltban... Bele szerettem! :) Most van is egy akita kiskutyám, most lesz 9 hetes. Más kutya soha nem is kéne. :)
2011. aug. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!