Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítsééég! Miért csinálja...

Segítsééég! Miért csinálja velem ezt a kutyám?

Figyelt kérdés
3 éve van akitám,de elképesztő mit művel velem. Még kicsiként vettem,de csak 1 éves kora után kezdödtek nála a problémák. Lökdösi a tálját,adok neki enni de nemcsinál semmit csak néz rám és liheg. Aztán mikor elmegyek enni,beül mellém és azt megeszi amit én eszek. Olyan mintha nem lenne képes egyedül enni. Erdöben mindig leveszem a porázrol,azonnal elrohan szalad össze vissza,majd mikor indulnánk haza fellök,meg elrohan mellettem. Ugy kell hazaráncigálnom. Mindenkit megugat, állatot embert,aki kicsit is csunyán néz rá vagy rám azonnal neki esne. Már beszélgetni se merek senkivel. Multkor már ugy felidegesített hogy elkezdtem sirni. Akkor viszont odajön hozzám,nyüszit,nyalogatja az arcomat,pacsit kér... Miért ilyen? 1évig jártunk kutyaiskolába, semmit sem változott. Annyi hogy megtanult pacsit adni,meg ülni. (szuka)
2011. aug. 29. 17:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Új néz ki, nem igazán tekint falkavezérnek.
2011. aug. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hű, Nálad aztán nagyon súlyos gondok vannak. Igazán a sarkadra kell állnod, hogy vissza tudd fordítani, de még ne késő. Olvasd el figyelmesen, amiket majd utánam remélhetőleg belinkelnek, és tartsd is be őket. Nálam beváltak a falkavezér módszerek. Hasonló szitu volt a kutyám. Még nem 100%, de jó úton járunk. Viszont ehhez erős elkötelezettség szükségeltetik.
2011. aug. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem te vagy a falkavezér. A kutyaiskolába(ha jó) elmondják,hogy legyél az. bár ez egy kicsit hamarabb nem jutott az eszedbe? Kölyökkorától kellett volna elkezdeni nevelni.
2011. aug. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
szuka
2011. aug. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

tényleg nem tekint falkavezérnek téged, én a helyedbe vissza mennék a kutya suliba...nem változott egy év alatt semmi hogy kutya suliban volt hát azt nehezen hiszem el..de mind1..ha nem akarod hogy továbbra is ilyen legyen akkor kutyasuli..


de az alábbi link hátha segít:


[link]

2011. aug. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is linkelek:

[link]

2011. aug. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

kutya pszichológia: *****

szabályok: [link]



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. aug. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, milyen suliba vitted a kutyát, de ez egy akita! Nem tüköriskola, meg klikkerképzéses üntyümbüntyüm suliba kell vinni, ahol amint te mondtad, megtanul pacsit adni, meg ülni! Menjetek a cerbibe, ott keményebb a képzés, oda igazi munkakutyások is járnak, nem csak a divatgazdik a hiperokos kutyáikkal. Van, amúgy külön képzés félős, vagy agresszív kutyáknak, ott is kérhetsz tanácsot. A klikkerképzés, meg a többi ilyen dolog csak arra jó, hogy megtaníts kunsztokat a kutyádnak, de ha falkavezérségi probléma van, akkor nem trükkök kellenek, hanem nevelés. Előttem már linkeltek.
2011. aug. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

olvasd el ezt:

[link]

2011. aug. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 harleynagyi ***** válasza:
69%
:-)))) irasodbol olvasva nem egy buta kutyad van es szamomra mokas is . Miert enne a kutya kajat mikor sokkal jobbat is ehet a tanyerodrol :-)) Mikor elszalad toled azert van mert jatszani akar veled .Tobbet kellene vele foglalkoznod es talan valtozik , Nekem is van kutyam es aki megbukott a kutya iskolaba velem egyutt :-)) Kutya olyan mint egy kisgyerek sokat kell veluk foglalkozni es nevelni . hajlamosak vagyunk az elkenyeztetesre es azthiszem Te is bele estel :-)
2011. aug. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!