Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tőlük mennyibe kerülhet egy...

Tőlük mennyibe kerülhet egy kiskutya?

Figyelt kérdés

Azért nem kérdezem meg tőlük még egyenlőre, mert még nem biztos, hogy tőlük veszek, mert annyi jó kennel van még. Viszont az általuk képviselt "ág" (a kutya külleme) nagyon tetszik. Viszont még szeretnék nézelődni a kennelek között, de lehet, hogy tőlük veszek.

Ha valaki más kennelt ismer, és tud árakat, annak a válaszát is nagyon megköszönném.


2011. aug. 29. 18:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kiktől? Honnan? Milyen kutya?
2011. aug. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
melyik kennel?
2011. aug. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

kiktől???milyen fajta kutya?? és hol??


olvasd már utólag el a kérdésed mire kiteszed...

2011. aug. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Sorry, lemaradt a link

[link]

azért nem kell leszedni a fejem, csak elfelejtettem belinkelni :/

2011. aug. 29. 18:46
 5/11 anonim ***** válasza:
20%
fogadj örökbe!
2011. aug. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

szép kutyák , aranykoszorús mestertenyésztő

hát nem olcsóak a kutyák...nem akarok ide kamu árat írni azért is nem írok de sztem 80 körül van vagy több vagy kevesebb...

amúgy egy telefonba kerül az egész és megmondják mennyibe kerülnek a kutyák

2011. aug. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
43%

Attól,hogy érdeklődsz az ár után nem vagy köteles megvenni a kutyát...

Egyébként tény h szépek a kutyák,de én láttam már szebbet(számomra szebbet) nem egyet...

2011. aug. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
43%
ne azért vegyél kuvaszt mert szép.:) nem tudod mennyi foglalkozás van benne hogy felneveld
2011. aug. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem dísznek vennék kutyát, nem kell aggódni :) De tenyésztők közül már választásban azon kívül, hogy legyenek meg a szűréseik, már csak a küllem alapján választhatok. 80.e még olcsónak is tűnik ha azt vesszük figyelembe, hogy egy külföldről származó ugyan ilyen minőségű kutyát mennyiért adnak :P
2011. aug. 29. 19:09
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon szimpatikus ez a kennel, pontos árat nem igazán tudnék mondani, de 80 ezer körülre tippelném, a magyar fajták átlagosan nem kerülnek olyan sokba, viszont ez egy elég elismert, jó kennel. Hívd fel, érdeklődj, úgy biztosat fogsz majd tudni.
2011. aug. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!