Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tanítsam szobatisztaság...

Hogyan tanítsam szobatisztaságra suli mellett is?

Figyelt kérdés
szombaton elhoztunk egy három hónapos sicu és tibeti terrier keveréket a menhelyről nagyon okos kutya már hallgat a nevére, póráz nélkül is sétáltathatom mivel mellettem jön ha megállok ő is leül illetve ha dolga van arrébb megy de úgyis visszajön hozzám....(megy a hasa mióta hazahoztuk de doki nem talált nála semmit meg amúgy is játékos elvileg most tisztul ki az ottani kaja belőle) eddig 3 óránként vittem le éjjel-nappal. Volt baleset az első nap meg tegnap bolhairtás után rögtön viszont este fél 9-kor jöttünk fel és 3-ig nem kellett levinni félek ,hogy hiába okos meg viszem le suli előtt és rohanok haza suli után rögtön nem fogja kibírni és az istenér nem lesz szobatiszta az orvos(tegnap voltunk állatorvosnál)azt mondta ha mindig adott időpontba viszem le elvileg nem lesz egy idő után probléma ez tényleg ígyvan?(első kutyuskám)
2011. aug. 30. 08:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha mindig ugyanabban az időpontban viszed le, és ha bekakilt vagy bepisilt a lakásba akkor megérteted vele valamilyen módon hogy ez rossz, akkor megfogja szokni, és vissza fogja tartani amíg le nem viszed, csak ügyelj arra hogy mindig ugyanakkor vidd le!!
2011. aug. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen általában ha valami rossz erőteljesen hangoztatom ,hogy "fúj" meg óvatosan megcibálom a grabancát
2011. aug. 30. 08:48
 3/5 anonim ***** válasza:
47%

szia 11éves lány vagyok.nekem van 1 csivava kiskutyusom pont ma lett az h 1 éve van nálunk . És mi így szoktttuk szobatisztaságra: ha pisilt vhova vagy kakilt akkor rá kell ütni a fenekére egy picit és NE NAGYOT az nagy kutyáknál lehet de a kiskutyák törékenyek. ha nem pisilt sehová akkor meg dícséret meeg simogatod esetleg juti falit adsz neki ha van. az én kutyám nagyon válogatos . vettünk neki 3kg-os teljes kiörlésü tápot és nem eszi meg. de amit a bnőmék adnak csirke és marha husisat azt igen. lehet h nem tetszik neki az íze???? ezt nem tudod?? ja és NE VIDD KI KÉSŐN A KUTYÁT.Mármint úgy későn h reggel amikor mész suliba kelj föl 6kor vagy nem tom és vidd ki . de amikor nincs suli akk vidd ki 9kor és tudni fogja h akkor kell neki pisilni és kakilni. megfogja szokni .


Örültem hogy segíthettem!! Üdv.Niki

2011. aug. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
öhhmm nem tudom ,hogy mikor máskor vihetném ki mint 6-kor?:D és igen nagy valószínűsége van annak ,hogy a kutyusod bizony válogat!Ha mást megeszik akkor csak ez lehet mivel már azért a tied nem kölyök így elrágni már simán eltudná enyémnek csak most nőnek a fogai így szegény nem bírja de pl enyém is válogatós adni akarta neki rizst ,hogy megfogja a hasát és semmi! bezzeg a fasírtot még csak el se rágta:D
2011. aug. 30. 09:05
 5/5 anonim ***** válasza:

milyen fajta kutyád van és hány éves? első válaszoló vagyok

Üdv.Niki

2011. szept. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!