Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a velemenyetek a Sheila...

Mi a velemenyetek a Sheila nevrol mopsz kutyusnak?

Figyelt kérdés
2011. aug. 30. 19:15
 1/6 anonim válasza:
szuper:D
2011. aug. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tök jó!
2011. aug. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem vicces, aranyos kinézetű kutyusnak vicces, aranyos név való. A szép, "előkelő" kutyusnak szép és e"előkelő" név passzol, a nagy, erős, tekintélyt parancsoló kutyához is a külsejéhez passzoló név illik.


A Sheila egyébként is erőltetten angolos, amerikais név szerintem, de ha ettől el is vonatkoztatok, akor sem illik egy Mopszra szerintem, maximum mondjuk egy Bichon-ra vagy Uszkárra..stb. Ez az én véleményem.


Van pár Mopsz "ismerősöm", mindnek vicces, bohókás, aranyos neve van, mint Duci, Golyó, Gyurma (az arca miatt), Röfi, Malac...stb.

2011. aug. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nyugodtan adj neki ilyen nevet, attól hogy mopsz és viccesen néz ki, még nem kell neki idióta nevet adni. Nekem az előző mopszom Jessy volt, az utána kovetkező Mary. És nagyon illett rájuk. Sajnos már nincsenek kozottunk.
2011. aug. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! En mindenkeppen valamilyen letezo NEVET szeretnek adni! :)
2011. aug. 31. 17:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Én sem azt mondtam, hogy kötelező "idióta" nevet adni neki, hanem hogy SZERINTEM nem illik ez a név egy Mopszhoz és SZERINTEM aranyos kutyához aranyos név passzol. SZERINTEM. :-)
2011. aug. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!