Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vehetek nyakörvet a 6 éves...

Vehetek nyakörvet a 6 éves pulikutyámnak? (bövebben lent)

Figyelt kérdés
Szóval azt nem tudom eldönteni hogy hozzá tudna szokni a nyakörvhöz esetleg pórázhoz?
2011. aug. 30. 21:00
 1/10 anonim ***** válasza:
hozzá
2011. aug. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Elég szégyen, hogy 6 év alatt még eszedbe se jutott, hogy elvidd sétálni. Szegény kutya.
2011. aug. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20%
de inkább hámot vegyél az sokkal kényelmesebb neki
2011. aug. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ráteszed és kész.
2011. aug. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Második! Lehet, hogy nem olyan régen lett az ő kutyája. Nem ismered a körülményeket, nem kell beszólni.


Hozzá tudna szokni, persze, nem olyan könnyen, mint egy kölyök.

2011. aug. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen senkitől nem tudtam normális választ kapni eddig és új vagyok ezen a lapon,ja és egy vidéken élő kutyusról van szó nagyon sokat van szabadon szinte mindid csak mivel idősödik romlik a hallása félek hogy eüti őt az autó!
2011. aug. 30. 21:12
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm ötödik!!!
2011. aug. 30. 21:14
 8/10 A kérdező kommentje:
Amúgy ez a nagymamámék kutyája, 12 éves vagyok most, 6 évesen nem gondoltam a nyakörvre azt se tudtam hogy minek van ott más kutyák nyakán!
2011. aug. 30. 21:19
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Megbirná szokni:D
2011. aug. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Meg bírná szokni, csak nagyon sok türelem kell hozzá, hiszen eddig életében szabad volt, mint a madár. Először biztos le fog feküdni vagy nem hagyja majd, hogy rátedd a nyakörvet. Te vagy a főnök, ezt a kutyának sosem szabad elfelejtenie. Ráteszed, próbálja majd leszedni, ilyenkor szólj rá, hogy "Nem". Ha majd pórázzal próbálod vinni, húzatja magát, de lehet, hogy egyből megérti, ha megy, akkor nem rossz. A séta pozitív hatással lesz rá, új ingerek, illatok érik.
2011. aug. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!