Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Véleményeket várok Ördög...

Véleményeket várok Ördög István kenneljéről és a Tata harcosai kennelről is, vett onnan valaki kiskutyát?

Figyelt kérdés

Érdeklődnék, hogy vett-e valaki a fent említett kennelekből kölyköt és ha igen, mik a tapasztalatai? Gondolok itt őrző-védő munkára, család centrikusságra, stb.

Itt a két honlap:


[link]


[link]



Köszi mindenkinek


2011. aug. 31. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bár személyes tapasztalatom nincs vele, de a honlap alapján nagyon szimpatikus, nagyon jó munkavonalú kutyáik vannak, szóval ha sportra kell, akkor tökéletes választás. A legbiztosabb az, ha elmész, megnézed hogy dolgoznak a kutyák, milyen természetűek.
2011. aug. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Egyenlőre még csak keresgélek tenyésztőket, mert nem mostanság szeretnék kölyköt venni, hanem januárban vagy utána. Az eddig találtak között ők ketten fogtak meg igazán, de természetes, hogy csak a személyes találkozó után tudok dönteni.
2011. aug. 31. 12:00
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Végig néztem a második linket (az elsőt már egyszer néztem így azt már ismertem ezért nem néztem). Mind a kettő szimpatikus egyébként, látogass el hozzájuk és amelyik jobban elnyerte tetszésed azoktól vegyél kiskutyát.
2011. aug. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Engem valahogy Ördög Istvánhoz húz a szívem a képek alapján, de velem pont ez a baj, hogy első blikkre döntök. Természetesen viszem magammal a páromat, mert ő azért racionálisabban látja a helyzetet mint én. :) Ha kiskutyát látok, végem. :D

De köszi mindenkinek, hogy írt

2011. aug. 31. 13:05
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy kicsit talán az nekem is jobban tetszik, de ettől függetlenül mindkettőt látogassátok meg mindketten :) Döntsetek helyesen, bár szerintem Ördög Istvánnal sem lehet probléma mert garanciát vállal a kölykökre olvastam, szóval teljesen korrekt minden. De lehet személyesen a másik kennel pedig jobban fog tetszeni. Sokat számít ez is!

Sok sikert majd a kiskutyához! :)

2011. aug. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!