Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik szavakat, milyen...

Melyik szavakat, milyen gesztusokat tud a kutyád? Milyen fajta, mennyi a kora?

Figyelt kérdés
Itt gesztus alatt, olyanokat értek, hogy pl az enyém a fejével arra bök, amerre szeretné, hogy dobjam a labdát. De a pacsi is ugye elég tipikus.
2011. aug. 31. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Odaül az akasztós szekrény elé, ha sétálni akar (ott a póráz).

Leül a másik szekrény elé, ott van a kaja.

2011. aug. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 TOMAtm ***** válasza:
az enyém tud ugatni ha valaki megáll az ajtó előtt,ill nyüsszög ha pisilnia kell és akkor kiengedem az udvarra.visszahozza a labdát végülis nem olyan hülye,csak olyan h ha valamit nem akar megcsinálni akkor aztán mondhatsz neki amit akarsz,füle botját se mozgatja rá.(olyan mint a gazdája na...:))
2011. aug. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az enyém szinte teljesen ember hangon mondja azt, hogy "na". :D És ráadásul főképp akkor, amikor akar valamit. Amúgy is elég beszédes kutty, folyton hümmög-dünnyög, de ez a na, hát az haláli. Amikor először "mondta", majdnem elájultam ijedtemben, mert rajtam kívül nem volt más ember otthon.
2011. aug. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az én kutyusom 5 éves yorki. Ha éhes, sétálni akar, akkor a szekrényéhez megy. Ha ki akar menni, akkor apuhoz, mert általában ő szokott kimenni vele az erkélyre, ha cigizik. Ha valaki megy a lépcsőházban, az ajtóhoz megy és ugat. Ha álmos, odajön hozzám, elindul a háló felé, ha nem megyek utána, megáll és ugat, hogy menjek. Pacsizni sajnos nem tud, de a labdát, csipogó játékokat visszahozza.


Szavak: kutya, cica, apa, anya, Zsani, mama, papa, séta, rágcsi, csipogó, labda, hol van xy, mindjárt, jön, igen, nem, csoki, zsepi( mindig szétszaggatja, ha talál), cigi, póráz, alukálás, párna ( ez mögé szokott elbújni), gyere, megyünk, esik az eső ( nagyon fél tőle). talán még tud párat, ami nem jut eszembe. de nagyon okos kutya, meg kell gondolnunk, mit mondunk, ha ott van :)

2011. aug. 31. 18:46
 5/6 A kérdező kommentje:
Amúgy utolsó, nagyon aranyos lehet! Persze minden kutya aranyos nekem :)
2011. aug. 31. 18:49
 6/6 A kérdező kommentje:
Jaa, meg elég hangos az egyik autónk van ( bmw) és ha valaki jön vele haza, tudja, hogy mi vagyunk, és ugat, csóválja a farkát :D
2011. aug. 31. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!