Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tanítsam a kutyámat?

Hogyan tanítsam a kutyámat?

Figyelt kérdés
Meg szeretném tanítani a kutyámat arra hogy szag alapján meg tudjon keresni dolgokat hogyan fogjak ehhez hozzá
2011. aug. 31. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem Foxterrierem van. én magamnak tanítottam meg neki de persz érdekelte is a dolog. Dobj a fűbe néhány tápot és mosd neki hogy keresd. Ha el kezdi keresni akkor érdemes vele tovább foglalkozni de ha nem akkkor nincs értelme. Ha érdekli. Utánna zárd be a kutyát valahova és szórj szét egy pár tápot úgy hogy a kutya ne lássa. Engend ki és modn neki hogy lkeresd. Ha megtalálta dicsérd meg. Utánna jöhet pl. játék papucs vagy valami ezt is ugyan így csináld de eleinte legyen melette még egy pár tápszem. utánna táp nélkül csinálhatod de mikor megkereste mindeg adj neki egy falatot és persze nagyon dicsérd meg!
2011. aug. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Üdv!Nem bizti,hogy jó,de van egy ötletem:

A kertben(ha van)vagy szabadban tegyél legy egy jutifalat,és a jutifali mögött egy vonalban morzsolj szét egy-két jutifalit a fűbe kb 1-2 méteren.Az 1-2 méter végére tegyél egy másik jutifalit.Mutasd meg neki,és ösztönözd arra hogy menjen utána.Nem biztos hogy jó,de reméljük a legjobbakat!

Sok sikert!!

2011. aug. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
jutalom falatot vagy kolbászt vagy valami szagos dolgot huz végig egy adot helyen..a kutyának mutasd be a szaghordozo tárgyat..amint elkezd keresni vagy nézz bambán kezdj el a fördre mutogatni elv automatace szimatoni fog ha szagot fog és elindul és megtalálja dicsérd emg..akkor is ha nem..én igy tanitotam a bassetem
2011. aug. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!