Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen benti kiskutyák vannak?

Milyen benti kiskutyák vannak?

Figyelt kérdés

Szeretnék be a lakásba egy olyan kiskutyát mint pl törpe tacskó,yorki,szerintetek?

Kinnt vannak pulijaim,úgy értem,hogy kis házba születtek(szülőházba) és oda sem wcztek,hanem már eleve a szabadba,egy yorkinak is mondjuk benne van a vérében,vagy meg kell rá tanítani?

azt gondoltam,hogy vennék neki egy ilyet: [link]

és abba lehetne este meg amikor nem vagyok itthon,amúgy napi 1,5 órát foglalkoznák vele,sétáltatnám,játszanák vele,de ha mondjuk iskolába vagyok és ha alszom lehetne ilyen kutyaoviba?

Ötletek?

Yorkit vagy mit ajánlanátok?

Nem szeretnék ilyen shitzukat meg ilyen lányos kutyákat,szerintetek milyen fajtát tudnák házba tartani?


2011. aug. 31. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
én westiere vagy pincserre szavaznék,esetleg olasz agár
2011. aug. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is a yorkira szavaznék, az expresszen találsz jó áron.
2011. aug. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ne yorkit ne főleg ne az expresszről!kutyakozmetikus vagyok,minden 2 kutya aki bejön,yorkie,és minden bajuk van kezdve a túlzott félelemtől,agressziótól, a térdficamos lábakig,a z állandó remegés,az ételallergia,ezek a szaporítók úgy kicsinálták ezt a fajtát,ahogy illik.mivel nagy divatkutya mindenkinek ez kell ebben van a pénz,nyakra főre szaporítják őket.
2011. aug. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ok,köszönöm a válaszokat.
2011. aug. 31. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!