Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek szólhatok olyan esetben,...

Kinek szólhatok olyan esetben, tudok személyeket akik nem megfelelő körülmények között tartják a kutyájukat? Tudom, aztis hogy szokták verekedtetni is de bizonyítani nem tudom sajnos! A kutyusok fején és testükön lehet látni a verekedés nyomait!

Figyelt kérdés
Nem akarom bejelenteni a hivatalba mert tudom, hogy nem tesznek semmit, a rendőröknél meg amúgy se! Nem akarok tanúleni! De azt se akarom, hogy ezek az ebek ott legyenek ahol most vannak!
2011. aug. 31. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Se ezt, se azt, akkor mégis mit? Én telefonáljak helyetted?

Egyiket meg kell lépned, ha tényleg tenni akarsz valamit és nem csak magadban sajnálkozni.

2011. aug. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Állat védő egyesület ilyeneknek nem lehet?
2011. aug. 31. 19:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ha nincs bizonyíték, úgy se csinálnak semmit... Kihívnád a rendőröket, a pofádba röhögnének. Állatvédők: Uram, milyen célból tartja a kutyákat?

-Hobbi kutyák.

-És mik ezek a sebek?

-A szomszéd kutya átszökött, és összeverekedtek.

-Jaaa, értem. Tartsa távol egymástól a két kutyát.

Ennyivel elintézik, aztán le van sza.rva.

Videózd le az egyik kutyaviadalt, vagy rögzítsd amikor a harcokról beszél a pasas. Enélkül semmit nem tudsz csinálni.

2011. aug. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A pesti Noé állatotthon már foglalt le a rendőrökkel karölte rosszul tartott kutyákat, a Házon kívül című műsorban is bemutatták az esetet. Szólj nekik, mert ők nagyon lelkiismeretesek és biztos fognak valami megoldást javasolni neked.

Van egy külön elérhetőségük állatkínzással kapcsolatos esetekre:

[link]

2011. szept. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!