Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Brit care és Brit nevű kutyatá...

Brit care és Brit nevű kutyatáp nem ugyanaz ugye?

Figyelt kérdés
Kimérős állateledelesnél Brit Care-t kértem, és csirkést adott el belőle, itthon esett le, hogy abból nincs is olyan. Visszamentem, és sima Brit volt a zacskón a boltban. Továbbra is Brit Care-t emlegettem neki, és most sem javított ki, hogy nem ugyanaz ami neki van....
2011. aug. 31. 23:12
 1/5 A kérdező kommentje:
Most nagyon mérges vagyok, mert látom a dogshop oldalán, hogy két különböző tápról van szó. Bent volt a boltban még egy eladó, és az is bólogatott a másiknak. Ez átverés.
2011. aug. 31. 23:14
 2/5 anonim ***** válasza:

Brit care-ből valóban nincs csirkés, hiszen pont ezért hipoallergén táp.

Legközelebb jobban figyelj, mivel tudtad fizetéskor, hogy csirkés, szerintem már nem sok mindent tehetsz.

Amúgy rettentő felháborító amit az eladó csinált, vagy ha nem tudott róla, hogy van két különböző fajta, az is szégyen, tekintve, hogy eledelkereskedésben dolgozik.

2011. aug. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon képbe lehet akkor. Eleve a brit care drágább mint a sima brit, és marhára semmi közük egymáshoz. Vis.. név ügyileg igen, de összetevőkben nem.
2011. szept. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem véletlen volt tuti, mert kértem prospektust tőle, és nem talált, pedig nagyon kereste.....
2011. szept. 1. 15:07
 5/5 A kérdező kommentje:
Jártam újra a boltban, (máshol nem kapok megfelelő tápot kis kiszerelésben )szóltam neki az esetről, nem mentegetőzött semmit, csak bocsánatot kért....sokszor...
2011. szept. 5. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!