Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most mégis miért utálnak ha...

Most mégis miért utálnak ha összetakarítok a kutyám után?

Figyelt kérdés
Kutyásként már rengeteg atrocitás ért, nagyon gyakran abszolút igazságtalanul. Sajnos egy lakótelepen élek panelban. Van egy westiem, jól nevelt, barátságos. A szomszédok már mondták is, hogy milyen rendes kutya, soha nem ugat, akkor sem ha egyedül van. Amikor sétáltatom, össze szoktam szedni utána az ürüléket. Viszont sokan még így is utálnak. Ma reggel is sikerült felhúznia pár vénasszonynak, ott ültek egy padon, a kutyám meg pont előttük pár méterre kezdett el kakálni. Én teljesen nyugodt voltam, hogy ott a zacskó a zsebemben, de meg szoktam várni, hogy befejezze, nem akarom megzavarni közben. Nos, még be sem fejezte a dolgot, de már elkezdtek rikácsolni, hogy azonnal szedjem fel. Mondtam, hogy fel szoktam szedni, tessék megnyugodni, de azért csak folytatták. Mikor befejezte és felszedtem, akkor meg azt vágták a fejemhez, hogy ha nem szólnak biztos otthagytam volna. Annyira elkeserítő ez az egész. Miért nem tudnak békén hagyni?
2011. szept. 1. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én tisztelem az időseket, de most komolyan... Téged érdekel egy tucat öreg mami, akik már kora reggel összegyűlnek, hogy pletykáljanak és az élő fába is belekössenek?

Vannak ilyen korlátolt emberek, ne foglalkozz velük.

2011. szept. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Timberwolf ***** válasza:
Az elsőnek igaza van, nem kell az ilyenekkel foglalkozni. Azt lesik, hogy mibe köthetnek bele...szánalmas. Nagyon helyes, hogy felszeded a kutyád után. Engem is szinte kiutálnak a világból, úgy figyelnek, amikor a nagy dolgát végzi a kutyám, de mindig felszedem utána. Már én is kaptam pár "okos" megjegyzést, de nem törődtem velük. Sajnos sok a hülye ember, mostanába túlságosan is. Az öregek közt meg főleg, unalmukba nem tudnak mit csinálni (egyébként tisztelem az idősebbeket, már aki megérdemli).
2011. szept. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én biztos elhajtanám a vénasszonyt vagy a másik lehetőség, hogy mintha ott sem lenne, rájuk se néznék. Szituációtól függ. (Az ilyen embereket nem tudom tisztelni!)
2011. szept. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is csak az idióta öregekkel van gondom kutya téren.
2011. szept. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!