Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Láttam, hogy kidobtak egy...

Láttam, hogy kidobtak egy kutyát egy autóból, felírtam a rendszámot. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 10:46
 1/8 anonim ***** válasza:
érdeklődj a rendőrségen tehetsz feljelentést is szerintem.vgay az állatvédőknél érdeklődj.
2011. szept. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ne hagyd annyiban!! És mi lett a kutyussal?
2011. szept. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én a kocsi után mentem volna aztán egy kihalt helyen elé hajtok meg állítom azt laposra verem.


Komolyra fordítva a szót. Állatvédőkhöz menj először és ott közöld velük hogy mi a helyzet majd be a rendőrségre persze bizonyítanod is kell valahogyan ezt a dolgot. Ha a kutyust valahogy meg mentetted akkor menhelyre elviheted ha nem tudsz gondoskodni róla

2011. szept. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Merre történt a dolog? Esetleg ha van ott térfigyelő kamera, az segítség lehet. Mondd el a rendőrségen, hogy mit láttál.
2011. szept. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezzel az a baj, hogy nem lesz bizonyítékod..Velem is megtörtént egyszer, barátnőmmel beszélgettünk, mikor lelassított egy autó 40 Km/h körül és egy amstaff kutyát kidobtak..Lőtt sebei voltak, légpuskától, vérzett a nyaka, tele volt nyílt sebbel, koponyája is be volt törve, már kukacok mászkáltak benne. Barátnőm hívta az állatorvosukat, én meg motorral a kocsi után mentem, közben értesítettem a rendőrséget..sajnos bizonyíték hiányában ejtették ellenük a vádat..nem volt elég két szemtanú..a kutyát végül elaltatták..:( 25/F
2011. szept. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

óóó :(

Akkor nem is érdemes ezzel az üggyel foglalkozni, mert nincsen bizonyítékom... Sajnos nem tudom hazahozni a kutyut, elég messze van tőlünk az a hely, ahol kirakták, de megnézem, hogy ott van-e még, és felhívok egy menhelyet.

Tuti, hogy én is utána mentem volna, de gyalog voltam és 14 éves vagyok és lány, szóval esélyem se lett volna.

2011. szept. 1. 11:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Hol?
2011. szept. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ide jelentsd be, ők tudnak segítséget adni, hogy ilyen helyzetben mit lehet tenni az elkövetővel.

2011. szept. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!