Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van 1 10 hónapos Cane Corso...

Van 1 10 hónapos Cane Corso kölyök kutyám, néha úgy fut, mint a nyulak. Lehet ez diszplázia? Sántaság nincs.

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Elő röntgent már 6 hónapos kortól csinálnak.Az a biztos, nem a találgatás.
2011. szept. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem is van egy kutyám aki a mai napig így fut és A-s lett a csípője szóval nem biztos, hogy gond.. a szűrés nemárt azért :)
2011. szept. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy kutya nem fut úgy mint 1 nyúl.az hiba.Lehet diszplázia,de nézesd meg!
2011. szept. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Amikor begyorsit, akkor elkezd szökkenni. Ugye? Gyerek még:) nem kell mindig a legrosszabbra gondolni.
2011. szept. 2. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó válaszoló!


Egy kutya kölyök korában nem fut úgy mint 1 nyúl.Az diszplázia lehet,vagy pedig rossz idegrendszerá kutya.

Akinek így fut a kutyája 99% hogy diszplázia lépett fel!

Aki nem ért a kutyákhoz .... Nekem is van 2 kutyám kuvasz,labi,és egyiksem fut/futott úgy . úgyhogy nézesd meg!

2011. szept. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ebben nem értünk egyet, mert saját kutyámon tapasztaltam ugynezt amikor még kicsi volt, és Németországban kiértékelt mentes a csipője. mondjuk eg szűréssel ártani nem fog, de nem hinném, hogy ez 100 %-os jele, mint ahogy az idegrendszeri problémának sem.
2011. szept. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!