Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát javasolnátok...

Milyen kutyát javasolnátok annak az embernek, akinek még soha nem volt kutyája, de van kertes háza (most vette) és Örző-védő kutyát szeretne?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 19. 22:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
71%
Németjuhász!
2009. ápr. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
75%
Német juhász, bernáthegyi, vagy jó tenyészetből származó rottweiler.
2009. ápr. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
49%
Rotit félre lehet nevelni szerintem...Csak következetes gazdinak ajánlanám, hogy ne legyen semmilyen gond, mivel harci kutya. Az ölés a vérében van neki is. DE a németjuhászra szavazok én is vagy a kuvaszra.
2009. ápr. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
68%
MINDEN kutyát félre lehet nevelni, a csivavát is...
2009. ápr. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
82%
Boxer, inteligens játékos fajta kitünő őrző-védő első kutyás gazdiknak ideális ha nem értesz hozzá akkor sem válik kezelhetetlenné. Bármit is választasz végül mindenképpen szukát javaslom, hogy vegyél könnyebben kezelhetők, de ha nem akarsz kölyköket egyszerűbb ivartalanítani.Végül két link ami segíthet a választásban.: [link] [link]
2009. ápr. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
70%
Rotit és kuvaszt szerintem felejtsd el első kutyának. A többit én is ajánlom amiket irtak:-)
2009. ápr. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
82%
ha kifejezetten azt szeretnél akkor csatlakozom az előttem szólókhoz, viszont szinte minden kutya alkalmas erre! egy vadász és egy pásztor kutya is. én most pont ezen gondolkozom, de a nagymamámnak szeretnék egy kutyust. szerintem mudi lesz a válaszott kutya, ugatni tudni, megvédeni is őt.szóval szerintem tökéletes.
2009. ápr. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
68%
Igen:) mudi, az enyémek már sokszor védtek meg emberektől ás kutyáktól is. Visszateréve, azért szerintem, a kérdező nem olyan kutyát szeretne, aki tökéletesen csibészel, hanem aki éles helyzetben megvédi a kertet, akkor azért a vadászkutya nem olyan alkalmaqs...
2009. ápr. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
minden kutyát félre lehet nevelni.
2009. ápr. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Németjuhász, Rottweiler! Ha kölyökkorban kerül hozzád, és okosan, következetesen neveled, nem lesz gond a Rottival!


22.36-os válaszolónak:

Ha tudatlan vagy, akkor legalább maradj néma...Mikor volt harci kutya a Rotti????

Én 14 évesen vettem az elsőt, azóta a mostani 2-vel együtt 6 volt. Mindegyik családban élt, gyerekekkel(0-13 évesek), és soha nem volt támadás, vagy probléma!

Egyedileg ideggyenge kutya minden fajtából születeik, butaság általánosítani.

2009. ápr. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!