Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyatáp, de melyik?

Kutyatáp, de melyik?

Figyelt kérdés
Chicopee, trovet, nutra gold, happy life, happi dog, royal canin, eukanuba, hill`s, orijen, eminent, acana, purina pro plan, purina dog chow. Na akkor melyik?
2011. szept. 2. 16:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Chicopee.


A miénk csak úgy zabálja. Tényleg jó.

2011. szept. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
mi happy dogot eszünk, meg vagyunk elégedve:) dog chow is elég jó:D többit még nem próbáltuk (:
2011. szept. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
Chicopee kóstold meg. Ez a legfinomabb. Úgy megkívántam. Vauuu
2011. szept. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi dogot veszünk.
2011. szept. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Royal Canintól hasmenés lett, happy dogra azt mondják tele van tartósítószerrel meg ilyenek. Purina, kipróbáltuk, szerintem nem ér annyit mint az ára. Select Gold nagyon bevált, Real Naturals bevált, Eukanuba némelyik bevált, de nem mind, hill's szintén bevált.
2011. szept. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi hozzászólóknak! Természetesen várom a többi választ is. Szeretnék minőséges kutyatápot adni a kutyusoknak, de annyira tanácstalan vagyok, hisz annyi fajta van.
2011. szept. 2. 17:18
 7/16 Tyler913 ***** válasza:
73%

Nincs abszolut jo valasz.Fajtankent es egyedenkent valtozo,mi jon be.Szerintem szuperpremium tapban gondolkozz,abbol probalj ki tobb tipust is,es nezd meg,melyik jon be.Erre valok a probaadagok (<1kg).


Szuperpremium tapok peldaul: Pro Plan,Eukanuba,Royal Canin,Acana,Orijen,Hill's

2011. szept. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Köszi a válaszod, ezekre gondoltam én is, mert már sokan említették ezeket, de sorolták mellé a dog chow-t is. Vagy az már nem szuperprémium táp? Még egyszer köszi!
2011. szept. 2. 17:26
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A dog chow középkategóriás.
2011. szept. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
45%
hill`s,acana, purina pro plan, purina dog chow
2011. szept. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!