Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet tenni ha bántanak...

Mit lehet tenni ha bántanak egy kutyát?

Figyelt kérdés
Az utcában keservesen sír, vonyít egy kutyus kisebb szünetekkel valószínűleg bántják, kínozzák. Pontosan nem tudom hol és hogy kik csinálják. Többen is be szóltak a rendőröknek, de nem foglalkoztak vele. Mit lehet tenni ilyen esetben? Nagyon fájdalmas hallgatni. S.O.S
2011. szept. 2. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Be kell csongetni es ra kell kerdezni. Hatha m,egtudsz valamit, hoyg megsem bantjak. amugy meg ha alapos gyanu van ra,. akkor az onkormanyzat jegyzojenel kell bejelenteni irasban, ők intezkednek. Sajnos lakasban belul élő kutyát gyorsabban nem lehet megmenekiteni nalunk.
2011. szept. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
... amugy en is nyitottam itt egy ilyen topicot, en is telefonalgattam... az is pentek este volt... 2 hetvege telt el igy, utana megszunt, tehat hetvegere hagytal magara, es mivle megszunt a dolog, nem volt miert bejelenteni a jegyzonek.
2011. szept. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Először is megkeresed a hang forrását, ha mersz akkor becsengetsz és megkérded mi baja a kutyának, mert zavar a hangja. Ha látod a kutyát és tényleg bántják, akkor feljelentést teszel állatkínzás miatt a rendőrségen/ügyészségen.
2011. szept. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem, de ezt a kutyát megölik ha nem teszünk azonnal valamit, nem tudom kik bántják csak gondolom, hogy kábítószeres "romák" lehetnek. Itt a környéken csak azok laknak Nincs idő papír-t beadni..
2011. szept. 2. 19:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nincsenek otthon, akkor nem tehetsz semmit. Ha sajat szemeddel latod a bantast, akkor hivj fel egy allatmenhelyet, és majd megmondják. Keress rá: állatrendőrség, vagy olvasde l az en Síró kutya c. topicomat, abban vannak szamok.
2011. szept. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi ez, falu? A jegyzot akkor szemelyesen ismered, kerdezd meg tőle, menj el hozza.
2011. szept. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Felénk kijött a rendőrség, meg is lett a hatása:)). Néha elég egy ráijesztés.
2011. szept. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Keresd meg, hogy kinél van, és vedd meg tőlük! Ne hagyd, hogy szenvedjen szegény! Már ha tényleg kínozzák, és nem szeparációs szorongás, vagy valami hasonló.
2011. szept. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!