Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Adott már valaki a kutyájának...

Adott már valaki a kutyájának Zylkene kutyáknak való stressz kezelő gyógyszert? Mik a tapasztalatok? Bevált?

Figyelt kérdés
Használt e főleg ez érdekelne. Az állatorvosunk ajánlotta a problémás csivavámnak, de mondtam neki, hogy előbb utána olvasok mi is ez, és kiváncsi vagyok tapasztalatokra. Köszi!
2011. szept. 3. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:
14%

Nem.

Semmi.

Nem.

2011. szept. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem ismerem ezt a gyógyszert, de én csak akkor adnék nyugtatót a kutyámnak, ha igazoltan valami idegrendszeri problémája van, amin már nem segít a nevelés.
2011. szept. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elsőnek üzenem: De jó neked, hogy ennyi időd van, ugyanakkor mégsem jó, mert rohadtul unatkozhatsz. Tulajdonképpen minek írsz, ha nem tudsz semmi haszavehetőt mondani? Senki nem kiváncsi rád. Válaszolni meg nem kötelező, csak ha tudsz mondani valamit. Gondolom nem nagy fájdalom számodra, de tőlem is kaptál egy haszontalan válasz adó értékelést, bár ez az 56%odon látszik is, hogy mindenhol ilyen okos vagy... kössz a semmit, kár volt!
2011. szept. 3. 17:43
 4/4 anonim válasza:
Nekünk bevált, bár kicsit leszedálta a kutyát, de csökkentettük az orvos által előírt adagot és így már minden rendben. Azon kívül, h drága nincs hátránya.
2012. jan. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!