Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mért csinálja ezt a kutyám?

Nagy Zia kérdése:

Mért csinálja ezt a kutyám?

Figyelt kérdés

mikor enniadok a kutyámnak látszik hogy éhes de mikor én eljövök akkor ő is jön velem...

2 hónapos


2011. szept. 3. 10:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem éhes! ha éhes akkor eszik ő magától is, semmi baj ezzel.
2011. szept. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de a hasa ha éhes be van horpadva úgyhogy éhes!
2011. szept. 3. 10:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ez azért van mert túlzottam kötődik hozzád. Ezzel aszt csináld hogy adj enni a kutyádnak és lasan kedj el menne hárra felé. Ha a kutya menne utánnad akkor vidd vissza ezt egy párszor meg kell csinálni vele. vagy keresgál itt itt is volt egy olyan rész http://www.youtube.com/watch?v=7wqGQc-3B40&feature=related
2011. szept. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi az utolsónak ez remélem segíteni fog!
2011. szept. 3. 10:33
 5/8 anonim ***** válasza:
48%

Kötődés ide vagy oda a kutya csak azért nem fogja magát kiéheztetni, az inni és enni fog! lehet pont nem látod mikor eszik de éhen hidd el nem fog halni, nekem sok kutyám volt de éhen egy sem halt azért mert kötődik hozzám szinte már gyanúsan, nem kell parázni.

És egyébként is nem lehet mindég a kutya kedvébe lenni hisz gondolom van neked is más dolgod nem? na jó, majd helyre rázódik idővel :)

2011. szept. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is ilyen volt mikor elhoztam a tenyésztőtől, ismeretlen volt még a hely, istennek se akart egyedül maradni, mindig jött utánam. Én ilyenkor azt csináltam, hogy ott maradtam vele, amíg meg nem ette a kajáját. Most 3,5 hónapos, már nem fél, nem is jön ha kirakom a tápját, hanem megeszi és csak utána jön be hozzám a szobába :) Ha magabiztosabb lesz már az új helyen, akkor meglásd ez megváltozik.
2011. szept. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szia nekem is ezt csinálja a kutyusom csak ő 3 hónapos. Én ezt úgy szoktam megoldani hogy kirakom neki a kaját aztán megmutatom. Próbáld neki úgy adni a hamit hogy mögötte állsz, mert így nem rád figyel. Nekem bejött.
2011. szept. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
bocs ezt ár próbáltam d a hátsólábaival arrébb megy és szembe fordul velem !
2011. szept. 11. 07:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!