Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szuka kutya vartalanítása...

Szuka kutya vartalanítása után mennyit kell várnom hogy elkezdhessünk agilityzni?

Figyelt kérdés

Most szept. 8-án (csütörtökön) lesz ivartalanítva a szuka kutyusom, de szeretnék majd menni vele agilityzni. Mennyit kell várnom ahhoz teljesen meggyógyuljon és elkezdhessük?


Köszönöm.! :)


2011. szept. 3. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
dokival beszéld meg, de szerintem min 3-4 hét gyógyulás kell a nagyobb sétákhoz is
2011. szept. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi!:DD
2011. szept. 3. 16:46
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, az agilityvel érdemes pár hetet várni, de mi a nagy sétákat a varratszedés után 2 nappal már ugyanúgy végig csináltuk.

Mondjuk nagyon szépen gyógyult is a sebe, nem piszkálta, pedig a gallér egyáltalán nem volt rajta.

2011. szept. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
talán 3-4 hét ??? de kérdezd az állatorvost !!
2011. szept. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
első vagyok: a nagy séta nálam min 2 óra erdős terepen, 2 nappal a varratszedés után (az kb 2 hét műtét után még nem vinném, csak max 1 órásra városban)
2011. szept. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én mindenképp kivárnám a 2 hónapot (és ki is vártam, nekem labradorom van).

Egy komoly hasi mütétről beszélünk, jó nagy a seb is. Semmi értelme kockáztatni, hogy valami baja legyen.

2011. szept. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi Pesten lakunk, igaz a város szélén, full zöld övezetben. Ált. mi is másfél, 2 órát sétálunk.

Na jó, lehet, hogy nem egy hét után mentünk ennyi időre, de az biztos, hogy a második héten már mindent ugyanúgy csináltunk.

De a kutyusom tényleg annyira jól viselte az egész procedúrát, hogy le a kalappal..amikor hazaértünk a kórházból, ez a kis szerencsétlen nem akart lefeküdni a gallérban, úgyhogy levettem róla. Egyszer nyúlt a seb felé, de rászóltam, és onnantól soha nem piszkálta. És a műtét után 4-5 órával már jött utánam mindenhová a lakásban:)

2011. szept. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!