Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Eucanuba vagy Acana táp a...

Eucanuba vagy Acana táp a megfelelőbb a kölyök yorkimnak?

Figyelt kérdés
2011. szept. 3. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen,szerintem de én a Yorkinak RoyalCanin-t adnák :)
2011. szept. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tenyésztők nem nagyon ajánlják a royal cannint, mert túl sok a fehérje benne, és gyorsabban nőnek tőle a kutyák.
2011. szept. 3. 18:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de ez egy olyan kérdés amiről megoszlanak a vélemények.. Mindenki mást fog mondani. Mindkettő jó táp, válaszd azt amelyiket szeretnéd!
2011. szept. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Régen én is Eukanubával etettem, de amikor megtudtam hogy sok-sok kutyán, és macskán kísérleteznek kegyetlenül, elment a kedvem attól, hogy őket pénzeljem.

Az Acana nem valami szimpatikus nekem, habár nem próbáltuk, de nem is tervezzük. Eleve már ezt is agyonreklámozzák, és nem az RC-ben, hanem az Acanában és Orijenben van rengeteg fehérje, barátnőmnek 2 kutyája van, egyiknél se vált be.

A Belcandot és a Happy Dogot ajánlom, de inkább a belcandot, az érzékeny gyomrú, finnyás kutyusok is szívesen eszik és nem olyan drasztikus az ára, mint az Acana, Orijen, amikből 400gramm 1200Ft körül forog, ennyiből Belcandot veszek 1kg-ot.

De amúgy ki kell tapasztalni, tényleg el fognak oszlani a vélemények.

2011. szept. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Én is Belcando-t etetek,de semmivel sem olcsóbb mint az Acana..sőt!


Az,hogy 400g Acana-ból veszel 1kg Belcandot az igaz,mert minél kissebb kiszerelés,annál nagyobb az ár.

De pl. 15 k Acana és Belcando ugyanannyiba kerül.



Kérdező: Minden kutyának más táp válik be,mindegyikről megoszlanak a vélemények.Azt vedd,amitől a kutyádnak nincs semmi baja.

2011. szept. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!