Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi az esély arra hogy...

Mennyi az esély arra hogy találok gazdit skót juhász keverék kölyköknek?

Figyelt kérdés
Skót juhászom 6 hetes vemhes. Most vettem észre pár napja, mert a nagy szőrtől nem láttam hogy nő a hasa vagy a cicijei. Ivartalaníttatni nem lehet, mert kiállítási kutya, a vetéltetéshez már késő van az orvos azt mondta. Van esély rá hogy találok 8-10 keverék kölyönek jó gazdit? Nem tudom az apa milyen fajta.
2009. ápr. 20. 13:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Segítek reklámozni, de csak ha ingyen adod!


írj mailt!

2009. ápr. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Ingyen adom persze. 8 hetesen lehet majd őket elvinni 2 oltással. Mindjárt írok. Köszi!
2009. ápr. 20. 13:51
 3/24 anonim ***** válasza:
34%
Miért ne lehetne ivartalaníttatni egy kiállítási kutyát? Főként ha nem tudsz rá figyelni vagy nem érdekel, hogy mit csinál, milyen kutyákkal találkozik. A kiskutryáknak szinte biztos, hogy nem találsz gazdát, főképp, mert ha lenne is jelentkező, nem tudod megítélni, hogy mennyire korrekt ember, milyen lesz a kutya sorsa ha majd megunja. őszintén szólva neked sem ajánlanék kutyát, ha ilyen színvonalon foglalkozol vele.
2009. ápr. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Azért mert kiállításra nem lehet ivartalanított kutyát nevezni!!!!!!!!!
2009. ápr. 20. 13:54
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Első voltam:


Annyiban igaza van a másodiknak, hogy a felelősség a tied, és lehetett volna jobban vigyázni rá!


nekem két szukám van, 4 évesek és soha nem volt még olyan hogy besikerült volna egy alom...


de ha már megvannak igyekszünk segíteni hangsúlyozom: NEKIK!...mert Ők igazán nem tehetek semmiről!

2009. ápr. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Azt sem vetten észre hogy tüzel mert csendes tüzelése volt és ráadásul 5 hónapra:(
2009. ápr. 20. 14:02
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Szuka kutyánál szerinted ki fogja észrevenni, hogy ivartalan? Attól még járhatsz kiállításra vele. Ebben a tekintetben a skandináv tenyésztők a példaképeim, náluk azok a kutyák is járnak kiállításra, akikkel eszük ágában sincs tenyészteni. Mondjuk mert dp-s a kutya. Megszerzik a champion címet, a gazdi kiéli magát, megmutatja mindenkinek, hogy neki milyen szép kutyája van, de nem tenyészt vele. Merthogy a kiállításnak a tenyésztéshez nincs semmi köze. A kiállítás csak egy show, ahol nem feltétlen az nyer, aki a legjobb tenyészegyed is egyben.
2009. ápr. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
De én szeretném tenyészteni, tenyészszemléje is megvan, tenyésztésre ajánlott, már a kan is ki van nézve. Nem ivartalaníttatom. Ráadásul már 6 hetes vemhes, tök nagyon már a kutyusok benne, milyen érzés lehet nekik ha kiveszik őket és kidobják?
2009. ápr. 20. 14:15
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor sem értem hogyan nem vetted észre magát az aktust? és hogyhogy nem tudod milyen fajta az apa?

hány kutyád van? ...együtt tartod a kanokat a szukákkal?

2009. ápr. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Egy kutyám van! A szuka skót juhász. Kint van a kertben és lehet éjjel beszökött egy kutya .Nem tartom kennelben a kutyámat...
2009. ápr. 20. 14:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!