Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy 6 hónapos beagle-nek...

Egy 6 hónapos beagle-nek mennyi kaját kell adni?

Figyelt kérdés
Van egy 6 hónapos beagle kutyám általában 2 konzervet és egy ki száraztápot kap naponta. Szerintünk kevés ez neki mert kicsit soványnak tűnik.Szerintetek mennyit kell neki adni.
2011. szept. 3. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
sZTEM NE ADJ NEKI KONZERVET..mINDENNAP ANNYI TÁP,AMENNYI A ZACSKÓN VAN..(BOCS AZ ÍRÁSÉRT...)
2011. szept. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Wise78 válasza:
anyit hogy jól lakjon:-D
2011. szept. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Mi mindig teszünk ki neki egy csomó tápot és amennyit szeretne annyit eszik:) nekem már 11hónapos beaglem van :) mi néha csirkefarhátat szoktunk neki főzni és elcsipegetjük neki :) Remélem segítetteemm 15lány
2011. szept. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mind a konzervek, mind a tápok oldalán le van írva, hogy a felnőttkori testtömeg alapján mekkora mennyiségre van szüksége
2011. szept. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Adj neki happy dog 26/16 os tápot az én német juhászom 4marékkal eszik belőle egy nap és az állatorvosunk is ezt adja a kutyáinak
2011. szept. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!