Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Átment a kutya nyakán egy...

Átment a kutya nyakán egy autó! Te mit tettél volna?

Figyelt kérdés
Volt egy elég "menő" autó és autós.Egy kutya véletlenül kiszökött,elkezdte ugatni az autót meg ráugrott,erre az autós szándékosan,dühből átment a kutyán.Persze továbbhajtott...
2011. szept. 3. 21:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Kilyukasztanám a kerekét annak a "menő" autójának.
2011. szept. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Megjegyeztem volna a rendszámát...
2011. szept. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
Lesz˙rom az autót, mi van a kutyával??
2011. szept. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%

nem azért de milyen elvetemült autós az aki az autójában kárt tesz egy kutya miatt...

és direkt a nyakán mi...

fake kérdés erre csak annyit tudok mondani

2011. szept. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%
amit a legtöbb állatkínzóval is: ugyanazt, amit ők tettek szegény állattal :(
2011. szept. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
te mit tettél? - fogalmam sincs, én hogyan reagáltam volna...
2011. szept. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A rendszámát felírtam volna a telefonomba, miközben hevesen szidom a jó édes anyukáját, hogy egy ilyen torzlelkűt hozott a világra, és utána természetesen feljelentettem volna, miután segítettem a kutyuson. Istenem, szegény kis kutytus. :(
2011. szept. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés tuti kamu.:D De nem baj, örülj neki, hogy te nem vagy/lettél olyan degenerált, mint én.:D
2011. szept. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
15%

Ne csak azt nézzétek h álltakínzás, a kutya támadta meg...

Itt ahol én lakok egy kutya falka támadott meg úgy ugrottam be egy idegenhez, meg is ölhettek volna, abban az állaptomban ha lett volna nálam puska lelőttem volna őket... A kocsis is jól tette, h kinyírta... Nehogymár a kutyák gondoljanak egyet azt embert öljenek.... A tvbe is mutatja h kis gyerekeket támadnak meg...

2011. szept. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Utolsó válaszoló! Ha még a kérdés fake is, de nem figyeltél oda... A kutya csak az autójára ugrott rá és ezért gázolta el a kutya nyakát. Előbb figyelj oda! Hozzá sem ért az emberhez! Meg ugatta. Az utcánkban is ugatnak meg kutyák, de elsétálok. Neked is igazad van, ha megtámadnak meg kell magad védeni, de egy autó miatt.. Pff...
2011. szept. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!