Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » KONG Classic játékról van...

KONG Classic játékról van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

A 11 hónapos boxer kutyám kissé szeparációs szorongásban szenved, ezért kénytelen vagyok a lakásban egy boksz-ban tartani sajnos. Nehezen szokta meg mivel állandóan bevizelt oda, kapart, valamint mozgatta a ketrecet egyik szoba sarkából a másikba. Mostanra már elég szépen viselkedi benne, és szeretném elhagyni a ketrecet, mivel elég sok helyet foglal, másrészt miatta is, hisz jobb lenne neki. Olvastam erről a játékról (KONG Classic), hogy ez nagy mértékben segíti lefoglalni a kutyát..esetleg van valakinek valamilyen tapasztalata erről?

Esetleg várnék még ötleteket is ezzel kapcsolatban…


2011. szept. 3. 22:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Kong Classic nem tudtam elsőnek, h mi ez de megnézztem a googléba ( [link] és ez szerintem nagyon jó lenne neki, mert ebbe vannak jutifalik, és ennek az a lényege, h kiszedje belőle a kaját, ez lefogja kötni egy jó pár óráig. Utána megint teszel bele megint leköti 1-2óráig vagy többig!!!:D

Soha nem vettem ilyent a kutyusaimnak, de nem is baj.:D

2011. szept. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia, a méretezést megnézheted pontosan a csomagoláson, de az biztos, hogy a te kutyád számára "erős" típus kell. Nekünk már 8 hónapja megvan - igaz egy yorkié - és nagyon hasznos dolognak tartom. Ha úgy látod, hogy unatkozik a kutya de éppen nem tudsz vele foglalkozni.mert dolgod akadt, vagy ha elmész hazulról és éppen szokatod az egyedülléthez nagyon okos "kitalálmány"!


Én megtömöm úgy, hogy legalulra a legszűkebb helyre teszek egy-két falat sajtot, vagy sonkát, vagy rendes száraztápot, aztán megtömöm -vágott répával, almával, és eldobom, mert ugye az a lényeg, hogy "munkával kibányássza a betevőt:). Persze ez a mennyiség a te kutyád méretéhez változzék.

Hogy mit tegyél bele? Kérdés, hogy mivel szándékozol hosszú távon etetni? Ha száraztáppal, akkor abból pár darabot a fentiekkel keverve. Mivel csak 4 hónapos talán a legjobb időszak arra, hogy ne szokasd rá "emberkajákra", és fölösleges kutyanasikra, (vigyázz, és nézd át jól, hogy mik vannak az ú.n. jutalomfalatokban!)hanem természetes dolgokat szeressen meg!

2011. szept. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!