Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány hetes kortól kezdenek el...

Hány hetes kortól kezdenek el enni? Mikor lehet elválasztani az anyjuktól? És mikor kezdenek el ugatni, futni, játszani (labdázni) a kiskutyák? Stb.

Figyelt kérdés
2011. szept. 4. 08:51
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
6 hetesen lehet elválasztani, (Azt hiszem szinte minden állatot:o )
2011. szept. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát én a sajátomról tudok csak nyilatkozni.

Őt kb 4 hónaposan hoztuk el a menhelyről és ugatni már akkor tudott néha (de elég bátortalanul, meg olyan furcsa rekedt volt a hangja) és inkább sírt...

Labdázni már akkor tudott, illetve ahogy kiraktam elé a labdát és elgurítottam (ez az első napján volt) már hozta is vissza. Jaaaj olyan édes volt, még kicsit meg is könnyeztem, hogy szegénykém kitudja milyen helyről keveredett be a a menhelyre, és be voltak csukva vagy 10-en egy kis ketrecbe, szóval soha sem játszott vele sztem senki, de ő mégis tudta hogy mit akarok :)


De egyébként szerintem ha már tudnak biztonságosan szaladozni és már nem olyan kis esetlenek akkor már szaladoznak/labdáznak.

2011. szept. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Aranyos lehetet.:D

Az én kutyusaim mindjárt 1hónaposak csak azért kérdeztem.:D

Írok neked privibe.

Akarok kérdezni valamit.:D:D:D

Ha nem baj.

Köszii a válaszokat.

2011. szept. 4. 10:07
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
6-7 hetesen már igencsak játszanak meg ugrabugrálnak és amelyik olyan, az ugat is. enyém csak nem régóta kezdett el, már azt hittem néma, de csak egy husky/most 12 hetes/ ! :D
2011. szept. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3 hetes kortól kaphatnak áztatott tápot tápszerrel keverve turmixolva vagy összetörve a táp lehet egyre szilárdabb. 6 hetesen már nem szopnak és elég élénkek de a legkorábban 8 hetesen lehet elválasztani a kicsiket
2011. szept. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik mar 2 hetes koratol ugat. 5 kiskutyus van, de csak az egyik ugat, a tobbi ugymond nyavog :) Most majdnem 4 hetesek egy mar kezdenek igy birkozni, es mar a szoba egyik vegetol a masikig sikerult az egyiknek elszaladni :)
2011. nov. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat!

A mienk már nincsenek meg elajándékoztuk őket de az egyik meg maradt!:)

De ő már ugat, harap, játszik, ugrál össze-vissza, futkároz.:)

2011. nov. 22. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!