Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyit alszik naponta a...

Mennyit alszik naponta a kutyátok?

Figyelt kérdés
2011. szept. 4. 15:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Akkor alszanak mikor unatkoznak. Ha van nekik tarsasag, el vannak foglalva, nem alszanak, csaj ejszaka.
2011. szept. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egész nap alszik xD Északa meg mászkál meg ugat xdkicsit idegesítő... :D
2011. szept. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát van egy 3 hónapos Pulim hát ő szinte egy fél napot végig tud aludni de kb. 8-9 órát vagy még többet is biztosan alszik. Meg van egy 5 éves Foxterrierem ő kb. 5-6-7 órát szokott aludni de van amikor ő is többet.
2011. szept. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

15:30 vagyok 62%-os válaszoló


Ja és általában egész este alszanak de akkor napközben sokat vannak fent!

2011. szept. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem,mert az oké,hogy éjjel alszik a kutyám,naponta 4-szer elmegyünk sétálni,napközben dögönyözöm és játszunk.De sokat alszik.Nem tudom,hogy ez azért van,mert unatkozik,vagy éppen ennyi alvásra van szüksége.
2011. szept. 4. 15:33
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Az enyémek nagyon sokat, pedig kertes házban lakunk. Ha valaki kinn dolgozik a kertben, akkor megpróbálnak vele lépést tartani (állandóan valakinek a nyomában vannak), de ilyenkor estére olyan fáradtak hogy összeesnek. Pedig szinte mindig van itthon valaki, keveset vannak egyedül. Reggel labdázás, futkározás, vagy a két kutya együtt bohóckodik. Aztán mind a kettő alszik. Nap közben néhányszor kirohannak ugatni 10 percekre, aztán alvás tovább. Késő este jön haza a párom, akkor a reggeli szertartás megismétlődik, és utána végig alusszák az éjszakát is.
2011. szept. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Az én kutyum egész nap csak szunyál és alszik... KB úgy 12órát... -_-*
2011. szept. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%
Az enyémek közül az aktívabb kb. 12 órát, a másik lazán alszik 18-20-at is :)
2011. szept. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 compactegon ***** válasza:
71%
6-8 órát az éjszakán kívül :)
2011. szept. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!