Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyát lehet embereknek való...

Kutyát lehet embereknek való samponnal megfürdetni?

Figyelt kérdés
Másfél éves tacsi keverékről van szó.Van kutyasamponunk de sehol sem találjuk,és apa most akarja megfürdetni.Ha embereknek való samponnal fürdetjük meg lehet valami baja?(13/L)
2011. szept. 4. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz. Mi sose fürdettünk se cicát, se kutyát mással, és gyönyörűen elvannak. A kutyasampon csak arra jó, hogy kihúzzon egy rakás pénzt a zsebetekből.
2011. szept. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
meg lehet de a sampont hígítsátok fel és jó alaposan öblítsítek ki a kutyából. De ne gyakran fürdessétek embereknek való samponnal mert az a kutya bőrét kiszárítja és utánna hámlani fog!
2011. szept. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Én egyszer tettem csak a fejére egy kis gliss kur sampont, mert nagyon tetszett az illata és azt akartam, hogy a kutyusnak is olyan legyen. Nagyon csúnya lett tőle, összeállt, göndörödött, kócolódott. De ez tacsival nem igazán fordulhat elő, szóval nem tudom. Én többet nem mosnám emberi samponnal, de ha rövidszőrű nem hiszem, hogy lesz baja, ha nagyon kevés, hígított samponnal fürdetitek.
2011. szept. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
de én mindeig kutya sampnnal fürdetemm csak egyszer emberrel 2x ember samponnal
2011. szept. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem lesz baja a patkányomat is azzal szoktam fürdetni
2011. szept. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
patkány kutya istenem!
2011. szept. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Akiteki ***** válasza:

Mikor még nem lehetett 120 féle kutyasampont kapni, akkor is fürdettük a kutyákat.

Én a mai napig használok WU2-t. Jól ki kell öblíteni és akkor nem viszket.

2011. szept. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hát a tacskókat még lehet de nem ajánlott mert kihullik a szőrük....
2013. jún. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!