Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Keverék és fajtiszta kutyák?

Keverék és fajtiszta kutyák?

Figyelt kérdés

kell csinálnom 1 kutatómunkát biológiára és az anyaggyűjtésnél tartok a keverék és fajtiszta kutyák megbetegedésre hajlamossága a téma , az immunrendszerük , az örökletes betegségek , erre szeretném ha vki tudna ajánlani 1 könyvet vagy esetleg 1 biosztanár is irhatna privátot :D

köszi előre is a segítséget


2011. szept. 4. 16:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ezt olvasd el sok fontos dolog van benne a keverék és a fajtatiszta kutyáról itt összehasonlítja őket. [link]


Remélem segítettem....

2011. szept. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
ezt már énis átolvastam hát nekem 1 20 oldalas munkát kell irnom de köszi ment a zöld kezecske
2011. szept. 4. 16:07
 3/14 anonim ***** válasza:
Értem! Amúgy köszönöm..... De még nézd meg ezt itt sok hasznos dolgot leírnak szerintem [link]
2011. szept. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

először tisztázzuk (a többieknek is mondd el), hogy NEM fajtiszta, hanem fajTAtiszta és keverék.

(a fajtiszta azt jelenti, hogy két ugyanolyan faj párosodik. tehát két kutya kölyke fajtiszta kutya, akkor is ha keverék. ha egy kutya farkassal párosodik, az nem fajtiszta. ha egy boxer egy dalmatával párosodik, az nem fajtatiszta.)


egy tipp: keress fel egy-két kennelt és kérdezd meg, kérdezhetsz-e tőlük. :)

[link]

2011. szept. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
17%
fasztiszta az egészségtelen szar, jó ha 7-8 évet elél
2011. szept. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet róla 20 oldalt írni, mert fajtánként változó az egészség kérdése. Az is árnyalja a dolgot, hogy szaporított kutyákról van szó avagy szűrt tenyészkutyákról. Nem mindegy, hogy két beteg különböző fajtájú fajtatiszta kutya kölykéről beszélünk, amiből beteg keverék születhet, vagy olyan keverékekről amik évtizedek óta gazdátlanul szelektálódnak az utcán. Szép téma, jó munka lesz!
2011. szept. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat :)
2011. szept. 4. 17:00
 8/14 anonim ***** válasza:
Na meglesz a 20 oldal?:)
2011. szept. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
lehet :Dazmég eldől majd suliba biosztanárral állítjuk össze , az én feladatom csak az anyaggyűjtés a többi közös :)
2011. szept. 4. 18:35
 10/14 A kérdező kommentje:
és tényleg nagyon kössz mindenkinek
2011. szept. 4. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!