Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ajánlanátok jó, megbízható...

Ajánlanátok jó, megbízható golden retriever kennelt nekem?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem ezt a fajtát, és szeretnék érdeklődni van-e tapasztalatotok valamelyik kennellel kapcsolatban?

Rengeteg goldi tenyésztő van, tudom, hogy többet is érdemes meglátogatni, de ti kikkel vennétek fel a kapcsolatot?


Nagyon köszönöm előre is a segítségeteket!


2011. szept. 5. 09:57
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Nem vagyok (sajna:( ) golden gazdi, de ezt nézd meg.

[link]

2011. szept. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az uokatesómnak van ilyen kutyája és neki van egy kutya háza és körbe van kerítéssel véve van neki egy saját kis része de a kertben van inkább.
2011. szept. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Milyen célra szeretnéd a kutyát, mennyi pénzt szánnál rá?

[link]

Őket személyesen ismerem, nagyon rendes a tenyésztő, a kutyák gyönyörűek, egészségesek, jól neveltek, jó munkaképességűek, sok kiállítási eredménnyel rendelkeznek. Innen garantáltan szuper kiskutyát kapnál, nemrégiben születtek kiskutyák kimagasló párosításból, ha később kiállításon is szeretnéd megmutatni a kutyád, akkor tökéletes választás. De ha csak hobbi kutyust szeretnél akkor is érdemes megkeresni a tenyésztőt, hátha van olyan kiskutya, ami valami apró küllemhiba miatt nem lesz alkalmas kiállításra, őt valószínű olcsóbban megkapod hobbi célra.

2011. szept. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!