Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Miskolci Állatkórházról mi...

A Miskolci Állatkórházról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Arról beszélek, ami a Major utcán van a Vologda mögött. Kislány kutyátok "ivartalanítását" végezték már itt? Milyenek az árak és az orvosok?
2011. szept. 5. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ivartalanítást nem tudom, de egyszer a kutyám vért hányt fel éjszaka, felhívtam az ügyeletét, másodszorra vette fel egy pasi, és álmosan közölte velem, miután elmondtam a problémám, hogy ha él még a kutya reggel vigyem be és megvizsgálják. Hát sajnos nem élte meg a reggelt!!!
2011. szept. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az idős doki túl sokra tartja magát, lehet az első vele beszélt. Ha ő van bent akkor eljövök, de a fiatalok nagyon rendesek és értik a dolguk. Az árak korrektek. De én inkább diósgyőrbe járok az orimedbe.
2011. szept. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A világűrbe megyünk, szíveket pakolunk egyik testből a másikba, de ha egy házikedvenc (sokszor családtagnak számít, nekünk az volt) haldoklik, akkor annak nem sok reménye van. Legalább is Miskolcon nem!!!
2011. szept. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem. De akkor melyik állatkórházat vagy orvost javasoljátok Miskolc környékén?
2011. szept. 5. 15:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Én még mindig az Orimed mellett vagyok. [link]
2011. szept. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Oda busszal hogyan jutok el? Mármint tudom, hogy Tamási Áron utca 30., meg hogy 1/1A-s buszra kell szállni, de mi a neve a megállónak, ahol le kell szállnom?
2011. szept. 5. 16:39
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az újgyőri piacnál kell leszállni,és továbbmenni diósgyőr felé még pár utcányit,majd meglátod kiírva melyik a Tamási Áron utca. Jó hosszú utca, és inkább a vége felé lesz a rendelő.

Egyébként én is ajánlom őket. Egyszer elütötték a kutyánkat,szegény nagyon kivolt...Körbejártuk szinte az összes dokit,senki nem fogadta,egyedül itt voltak hajlandóak vele foglalkozni,és ellátni. Ennek volt már kb 12-14 éve. Azóta sokat fejlődött a rendelő,de az orvos továbbra is rendes,tisztességes, az asszisztens is. Hosszú évekig hozzá jártunk,nem volt okunk panaszra

2011. szept. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!