Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy Golden Retriever...

Van egy Golden Retriever kutyám,10 éves. És vmiért nagyon büdös a szőre. Miért?

Figyelt kérdés

Épp hogy csak hozzá érek,már a tenyerem ettől a bizonyos szagtól terjeng,egyik barátom azt mondta h olyan mint a kopasztott csirke leve.(vagy mi:D)


Engem nem zavar,mert megsimogatom aztán úgy is kezet mosok,de érdekelne,hogy miért van ez..


2011. szept. 5. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy gyakrabban kellene fürdetned.

Ha viszont rendszeresen tisztán van tartva, akkor talán valami bőrbetegsége lehet. Én legalábbis erre tippelek. Nem látsz a bőrén valahol, valami "elváltozást"?

2011. szept. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fürdesd gyakrabban. Ha nem javul, vidd el állatorvoshoz.
2011. szept. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Szinte már minden nap fürdetem,de semmi változás.Újra Újra elő jön ez a szag.Már átnéztem,de én semmi "változást" nem találtam.


Igen,állatorvos lesz a vége.:)


Csak szegény nem szereti nagyon a rendelőt :D

2011. szept. 5. 17:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Fésülés, fürdetés. Milyen gyakran fésülöd ki csomómentesre a szőrét?
2011. szept. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

És télleg,amúgy attól lehet,hogy egyszer volt egy nagyon súlyos balesete a bal hátsó lábánál?


Teljesen elroncsolódott neki a bőr,hús mindene csak néhány izom szál tartotta össze a lábát,de az állatorvos nagyon jó és megtutta menti,mára már csak egy fekete csík látszik a lábszárán.

2011. szept. 5. 17:50
 6/8 A kérdező kommentje:
Minden nap kefélem a szőrét,mert rengeteg van neki.:)
2011. szept. 5. 17:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk a labradorunknál volt ilyen. Valami bőrgyulladása volt. Az állatorvos csak azt javasolta, hogy fésüljük a szőrét gyakran, mert attól gyulladt be a bőre, mert nagyon sűrű volt és nem tudta normálisan hullatni.
2011. szept. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem,köszi a válaszokat!!:)
2011. szept. 6. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!