Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jobb, ha nem mondom meg...

Jobb, ha nem mondom meg senkinek, hogy mennyiért vettem a kutyám?

Figyelt kérdés

Már kérdezték páran, és van aki kutyás, és teljesen megértette, hogy ilyen drágán vettem jó tenyésztőtől, de, van aki "úúúristen, ennyit fizetni egy KUTYÁÉRT???!"

De, ha valami drága autót, TV-t vettem volna, akkor megértenék ezek az emberek, hogy igen, ennyi egy jó Tv, vagy autó.

De, sokan ájuldoznak, hogy mennyiért vettem.

Úgy látszik ez olyan kérdés, amire nem szabad válaszolni?


2011. szept. 5. 17:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
én erre soha nem válaszolok sőt azt mondom, hogy keverék...mivel ritka fajta el is hiszik.. jobb nem hirdetni én úgy vagyok vele..
2011. szept. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szoktam erre a kérdésre válaszolni, hacsak nem ismerősök, barátok kérdezik. Az még csak hagyján, hogy hüledeznek rajta, de nem akarom, hogy valaki esetleg ellopja. Ez olyasmi, amihez senkinek semmi köze sincs.
2011. szept. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
mert, mennyiért vetted?
2011. szept. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
énis kíváncsi lennék, mennyi volt
2011. szept. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Én sem a boltosnak mesélem, hanem ismerősöknek, barátoknak.

80 ezerért, szerintem ezt nem drága egy egészséges TK-s kutyáért tenyésztőtől.

2011. szept. 5. 17:59
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolom többiek (haverok, ismerősök) szaporítótol vették azt azért mondják h drága :)


Sztem tenyésztőtöl nem drága ;):D


Milyen kutya?

2011. szept. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
vizsla
2011. szept. 5. 18:05
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

utolsó elötti: :D


milyen mű :o Tenyésztőtöl nem mű haggyad má magad :)

2011. szept. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
96%
Viccelsz, ez még olcsó :) Én is csak megfelelően pároztatott, szűrt, törzskönyvezett alomból vagyok hajlandó vásárolni, és az álomkutyám is legalább 100ba bele fog fájni miatta. Ha valakinek ez sok, nem érdekel, nem támogatok szaporítókat. Ez befektetés. Lehet, hogy nekik először olcsó, de aztán előjönnek a betegségek, agresszió stb. és fizethetnek több-százezret.
2011. szept. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
77%
ez nagyon olcsó...én a repülő úttal együtt fizettem kicsit több mint 300 ezret... (Amerikai import kiskutya) ő a kennel alapító kutyám és valami ütőssel szerettem volna kezdeni szuper genetikai háttérrel és olyan vonallal ami mentes epilepsziától (elég ritka az ilyen vonal) szóval ahhoz képest ez nem sok. Még hobby kutyáért sem.. a mi fajtánkban a hobby kicsik is 100 nál kezdődnek..
2011. szept. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!