Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám mindig tüsszent...

A kutyám mindig tüsszent mikor izgatott. Ez mitől van?

Figyelt kérdés
Amúgy nem szokott, csak mikor nagyon örül, pl, mikor hazajövök, de akkor mindig és jó nagyokat. Mitől van? Vagy ez normális?
2011. szept. 6. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Az egyik kutyám nekem is ilyen. :) Szerintem aranyos, bár eleinte kicsit ijesztő volt, amilyen tüsszögő rohamok olykor rájöttek. Ha más miatt izgatott sosem jön rá, csak amikor hazaér valaki végre. :)
2011. szept. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kutyánál az apró tüsszögések az elégedettséget jelentik
2011. szept. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az én egyik kutyám is szokott.pl ha velem játszik, vagy ha a másikkal nagyon belemerül a játékba.először én sem tudtam mire vélni,de megszoktam meg látom h nincs baja tőle.ha lenyugszik abba is hagyja.
2011. szept. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az enyém is ezt csinálja, ha hazaérek, és viszem sétálni. És még jól meg is rázza hozzá a fejét:)
2011. szept. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen, az enyém is rázza hozzá a fejét:D
2011. szept. 6. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!